• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".
Projekti per botimin e  librit te Letersise

Projekti per botimin e librit te Letersise

Përmbledhje Dhuruesit Komente

Ky projekt është projekti i parë i organizuar nga një faqe Shqiptare, ForumiVirtual.Com ose FV.AL për 7 vjet rrjeshtë ka organizuar cdo muaj konkursin e letërsisë, me një arkivë të bollshme,Piksynimi jonë është të botojme një liber ( Fizik ) me krijimet e konkursit të letërsisë. Libri do të përfshijë gjithashtu edhe konkursin e fotomanisë ku në cdo krijim të antarit do të vendoset një foto nga konkursi i fotomanisë. Ky libër do të afirmohet fillimisht me kapiputuj, kapitulli i parë do të nis me krijimet më të bukura dhe fituese për gjat këtyre viteve që Forumi Virtual ka mbajtur, Kapitulli i dytë do të jetë krijimet të cilat kanë marrë pjesë në konkurs, ndërsa kapitulli i tretë do të jetë me krijime të cilat jan në forum dhe skan mar pjesë në konkurse. Gjithmonë duke mos harruar të vendosim emrin, pseudonimin, apo inicialet e Antarit Krijues.

Zhvillimi i ketije projekti kerkon, nje shume te konsiderueshme monetare dhe kohe, Keshtu per te zhvilluar kete projekt do duhet te mbledhim rreth 1250 Euro apo rreth 150 000 leke te rinj.

Te gjithe ato qe do te bejne donacion do ta marrin kete liber falas.

Klikoni mbi Dhuro tani - plotesoni fushat sipas deshires, kliko serisht Dhuro Tani - Dhe pasi te hapet dritarja e paypal.com vendosni si do te procedoni duke u loguar ne paypal ose duke vazhduar me karte duke klikuar mbi: Donate with a Debit or Credit cart"

Mund te beni donacin dhe ne gofoundme.com ne linkun me poshte.

Kliko ketu: Gofoundme

Per te ndjekur si po zhvilohet ky liber nga anataret ju lutem na ndiqni ne temat me poshte:

Mbledhur

Total
€1,120.50

Dhuruesit

Donacionet kryesore

Top