• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Help

Here you can learn about the various commands and options that you can use in the chat.

/find

Use this command followed by some keywords to find messages in the current room or in the current private conversation. To go back to the current messages, use the command with no keywords.

/giphy

Use this command followed by a keyword (optional) to post a random animated GIF image from giphy.com

/help

Use this command to display help.

/leave

Use this command followed by a message (optional) to leave the current room.

/me

Use this command followed by a short message, to display that message in third person.

/nick

Use this command to set a guest nickname.

/roll

Use this command to roll a dice. You can choose how many dices to roll and how many sides a dice will have by adding (n)d(n) where the first n is the number of dices and the second one is the number of sides. You can also specify modifiers: +n -y
Top