• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Forumi Shqiptar FV.AL

Të njihemi me njëri-tjetrin

Prezantoni veten në forum

Tema
1.1K
Mesazhe
24.2K
Tema
1.1K
Mesazhe
24.2K

Viset shqiptare

Tema
87
Mesazhe
12.1K
Tema
87
Mesazhe
12.1K

Bashkëatdhetarët nëpër botë

Tema
106
Mesazhe
2.3K
Tema
106
Mesazhe
2.3K

Tema shoqërore

Diskutime shoqërore

Tema
1.8K
Mesazhe
67.4K
Sub-forums:
 1. Bar-Restorant-Motel
Tema
1.8K
Mesazhe
67.4K

Arsimi

Tema
308
Mesazhe
3.2K
Sub-forums:
 1. Bota studentore
Tema
308
Mesazhe
3.2K

Dashuri dhe pasion

Tema
1K
Mesazhe
28.6K
Sub-forums:
 1. Rrefime ndjenjash
Tema
1K
Mesazhe
28.6K
 • Tiku

Stil jete

Tema
1.2K
Mesazhe
9.6K
Sub-forums:
 1. LifeStyle
Tema
1.2K
Mesazhe
9.6K

Të ndryshme

Tema
3.7K
Mesazhe
62.3K
Tema
3.7K
Mesazhe
62.3K

Multimedia

Private
Tema
264
Mesazhe
8.4K

Video

Tema
686
Mesazhe
4.9K
Tema
686
Mesazhe
4.9K

Arti dhe Kultura

Letersia

Tema
316
Mesazhe
6.7K
Sub-forums:
 1. Ditari
 2. Tregime
 3. Aforizma
Tema
316
Mesazhe
6.7K

Këndi i fëmijëve

Tema
83
Mesazhe
771
Tema
83
Mesazhe
771

Filmi Shqiptar.

Tema
8
Mesazhe
20
Tema
8
Mesazhe
20

Gjuha shqipe

Tema
247
Mesazhe
2.9K
Tema
247
Mesazhe
2.9K

Arkitektura dhe Inxhinieria

Tema
177
Mesazhe
1.1K
Tema
177
Mesazhe
1.1K
 • Lauri

Arti figurativ dhe krijimtaria

Tema
240
Mesazhe
2.2K
Tema
240
Mesazhe
2.2K
Tema
293
Mesazhe
4K

Legjislacioni

Jurisprudencë

Tema
89
Mesazhe
423
Tema
89
Mesazhe
423

Kodi civil

Tema
6
Mesazhe
31
Tema
6
Mesazhe
31

Teknika Legjislative

Tema
8
Mesazhe
57
Tema
8
Mesazhe
57
Tema
31
Mesazhe
120

Aktet Ligjore

Tema
15
Mesazhe
49
Tema
15
Mesazhe
49

Shkencat Ekzakte

Kuriozitete

Tema
17
Mesazhe
84
Tema
17
Mesazhe
84

Matematikë dhe Gjeometri

Tema
84
Mesazhe
1.6K
Tema
84
Mesazhe
1.6K

Astrologjia

Tema
488
Mesazhe
5K
Tema
488
Mesazhe
5K

Arkeologji dhe antropologji

Tema
266
Mesazhe
554
Tema
266
Mesazhe
554

Fenomene paranormale

Tema
152
Mesazhe
1.8K
Tema
152
Mesazhe
1.8K

Enigma dhe mistere

Tema
266
Mesazhe
1.5K
Tema
266
Mesazhe
1.5K

Fizikë dhe Astronomi

Tema
583
Mesazhe
2.5K
Tema
583
Mesazhe
2.5K

Gjeologji dhe Gjeografi

Tema
393
Mesazhe
1.4K
Sub-forums:
 1. Turizmi
Tema
393
Mesazhe
1.4K

Bota e Kompjuterit

Informatikë

Tema
564
Mesazhe
3.2K
Tema
564
Mesazhe
3.2K

Karakteret shpirtërore

Diskutime fetare dhe anti-fetare

Tema
93
Mesazhe
1.4K
Sub-forums:
 1. Foto
 2. Video
Tema
93
Mesazhe
1.4K

Besimtarët musliman

Tema
1.2K
Mesazhe
9.4K
Tema
1.2K
Mesazhe
9.4K

Besimtarët ortodoks

Tema
38
Mesazhe
132
Tema
38
Mesazhe
132

Ateizëm

Tema
73
Mesazhe
2.8K
Tema
73
Mesazhe
2.8K

Bindje idesh lidhur mbi besimin

Tema
323
Mesazhe
5.6K
Tema
323
Mesazhe
5.6K

Forume të tjera

Lojra

Tema
303
Mesazhe
22.8K
Tema
303
Mesazhe
22.8K

SmS

Tema
8
Mesazhe
319
Tema
8
Mesazhe
319
 • Ivy

Humor

Tema
212
Mesazhe
7.1K
Tema
212
Mesazhe
7.1K

ForumiVirtual

Blog

Tema
458
Mesazhe
1K
Tema
458
Mesazhe
1K

Sondazhe dhe votime

Tema
105
Mesazhe
8K
Tema
105
Mesazhe
8K
 • C3nI

Lajmërime dhe Reklama

Tema
92
Mesazhe
396
Tema
92
Mesazhe
396

Tema te reja

Konkursi i Letersisë

 • 1. Faji im me i madh

  Votat: 1 4.2%
 • 2. Gezuar!

  Votat: 2 8.3%
 • 3. E varfer

  Votat: 3 12.5%
 • 4. Fundvit!

  Votat: 1 4.2%
 • 5. Ndoshta nje dite …..

  Votat: 2 8.3%
 • 6. Ai çast

  Votat: 7 29.2%
 • 7. Neser!

  Votat: 0 0.0%
 • 8. Dy gisht Johny

  Votat: 2 8.3%
 • 9. E arnuar!

  Votat: 0 0.0%
 • 10. Vjeshte serisht

  Votat: 3 12.5%
 • 11. I embli mendim

  Votat: 3 12.5%

Statistikat e forumit

Tema
63,501
Mesazhe
1,114,004
Anëtarë
16,228
Anëtari më i ri
bledarmuca
Top