Faqja 62 nga 62 I parėI parė ... 125253545556575859606162
Duke shikuar rezultatet 1,831 ne 1,854 nga 1854

Teme: Sofra Vlonjate

 1. #1
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109

  Sofra Vlonjate

  Mqs jam e vetmja labe e poshter ne linje per momentin...po e hap nje sofer labce ku jeni te mirpritur te gjithe ne sezonin veror...e jo vetem
  Likes Jamarber, ReNdEx, Love, Glorious, Malsi liked this post

 2. #1831
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Aaaa e paska hap njera zemren
  Po une e hap perhere, kur nuk haroj celsin per te hyre ne forum.

  Citim Origjinale Postuar nga Malsi Shfaq Poten
  Miremengjes Tiranaaaa ime e dashur
  Tradhetar:p
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 3. #1832
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,358
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  Po une e hap perhere, kur nuk haroj celsin per te hyre ne forum.


  Tradhetar:p
  Po lehte e ke ti se nuk ke musafir asnjher ne ket sofer
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 4. #1833
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,156
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  Miremengjesi


  e kjo per mua
  Me leje me leje, tani mos na i mbaj per veten gjitha gjerat e mira ti.
  Keto i dua une per neser, hiqi duart te lutem.

  O arf, kemi blere shtepi tjeter, kete e kemi per pushime ndaj e kemi
  lene pas dore. :p
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 5. #1834
  Anėtar Aktiv Avatari i Aguron
  Antarėsuar nė
  Jul 2015
  Postime
  724
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  44

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Pershendes te gjithe vlonjatet (:

  Likes sweetzzinna liked this post

 6. #1835
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,107
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Me leje me leje, tani mos na i mbaj per veten gjitha gjerat e mira ti.
  Keto i dua une per neser, hiqi duart te lutem.

  O arf, kemi blere shtepi tjeter, kete e kemi per pushime ndaj e kemi
  lene pas dore. :p
  Posiiii dashke pas kosit tiiiii
  sill vete po deshe

  Citim Origjinale Postuar nga Aguron Shfaq Poten
  Pershendes te gjithe vlonjatet (:

  Pershendetje
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 7. #1836
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,625
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635

  Titulli: Sofra Vlonjate

  coffe-time-14506816-jpg
  Eh sa qef kam Vloren(edhe pse se ka vizituar ende)

 8. #1837
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,305
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  coffe-time-14506816-jpg
  Eh sa qef kam Vloren(edhe pse se ka vizituar ende)
  Ske shku ne Vlore?!!!! Pse ku jeton ti?
  Keep your heels head, and standards high.

 9. #1838
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,625
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Ske shku ne Vlore?!!!! Pse ku jeton ti?
  Eh aty ku jetoj un esht shum larg me vloren, edhe shkolla sme ka len te udhetoj
  p.s gjithsesi kam deshir te jetoj ne vlor

 10. #1839
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,305
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Eh aty ku jetoj un esht shum larg me vloren, edhe shkolla sme ka len te udhetoj
  p.s gjithsesi kam deshir te jetoj ne vlor
  Po qe se je ne Shqiperi do vij une te te marr e te t coj ne Vlore. Smund te rrish pa e pare ate qytet perle
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes Jetmira liked this post

 11. #1840
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,779
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Titulli: Sofra Vlonjate

  He mo mos ja fusni kot teshti s e bot kush e di se ca me qene, Lol
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 12. #1841
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,305
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  He mo mos ja fusni kot teshti s e bot kush e di se ca me qene, Lol
  Losto tregohu xhentil shoqeroje ti Jetmiren per Vl. Je qe je tregoji dhe Dr rruges Lol
  Keep your heels head, and standards high.

 13. #1842
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,779
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Losto tregohu xhentil shoqeroje ti Jetmiren per Vl. Je qe je tregoji dhe Dr rruges Lol
  Mu ne vlore mkan cu pervete, sdi un.
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 14. #1843
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,305
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Aver e con ti gocen se kyt Losstin e kina jabanxhi prej Bjeshkeve te Rugoves.
  Keep your heels head, and standards high.
  Likes Aver liked this post

 15. #1844
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,200
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110

  Titulli: Sofra Vlonjate

  O marla je qe je, po mu s'do ma japesh ndonje kafe ne vlor mi ? as une s'kam qene ndonjeher,
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 16. #1845
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,305
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  O marla je qe je, po mu s'do ma japesh ndonje kafe ne vlor mi ? as une s'kam qene ndonjeher,
  Edhe ti ??,!!! Turp ske Lol


  Te coj une dhe ty. Eskursion ne Vlore bashke me Jetmiren
  Keep your heels head, and standards high.

 17. #1846
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,200
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Edhe ti ??,!!! Turp ske Lol


  Te coj une dhe ty. Eskursion ne Vlore bashke me Jetmiren
  Eskursion shko vete . Une e dua eskluzive. Kafe koke me koke.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 18. #1847
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,625
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635

  Titulli: Sofra Vlonjate

  jam nshqiperi se di kismet shofim nga vera e ta vizitojm vloren

 19. #1848
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,963
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182

  Titulli: Sofra Vlonjate

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Aver e con ti gocen se kyt Losstin e kina jabanxhi prej Bjeshkeve te Rugoves.
  Duhet te vij une nga Kosova qe te ju mesoj juve Shqiperine?!

  Jatmira, te dielen ne ora 8 vij te marr ne Bruksel dhe ikim per Vlore. Mos i harro bikinit
  I walk slowly, but I never walk backward

 20. #1849
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,817
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1292
  Nje turp u madh tu vi, sofra ne faqen e dyte. nje here e nje kohe kjo sofer u bente konkurenc durrsakve ketu brenda tani na e kalojne dhe tironsit
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 21. #1850
  Gjumash Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  257
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  54
  beni kafen ju se vijme ne per muhabet
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 22. #1851
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,156
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112
  Citim Origjinale Postuar nga Hard Styler Shfaq Poten
  Nje turp u madh tu vi, sofra ne faqen e dyte. nje here e nje kohe kjo sofer u bente konkurenc durrsakve ketu brenda tani na e kalojne dhe tironsit
  Na ishte njehere kur ishte plote antare, tani aq vlonjate kane mbetur.

  Citim Origjinale Postuar nga Bukowski Shfaq Poten
  beni kafen ju se vijme ne per muhabet
  Hajde se nje kafe dhe e bejm, po deshet te hani sillni vet gjerat se kohe krize.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 23. #1852
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2156
  Kafja e kčtyre nuk pihet se čshtč aq e hollč si lčng gershtenjash .

 24. #1853
  Gjumash Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  257
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  54
  uo vlora nje turke dhe nje teke raki si para gjumit
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 25. #1854
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,156
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112
  Plaka e shtepis ska ngeh, po deshe ta besh vet edhe mua nje mire.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

Faqja 62 nga 62 I parėI parė ... 125253545556575859606162

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Sofra Vlonjate
  Nga sweetzzinna ne forum Arkiva
  Pergjigje: 7467
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 22:46

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •