Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 69 nga 69

Teme: Video Nėnujore

 1. #1
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,779
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Video Nėnujore


  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 2. #61
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,779
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Titulli: Video Nėnujore

  Mjeshter...

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 3. #62
  Themelues i Forumit Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,305
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5729

  Titulli: Video Nėnujore

  Keep your heels head, and standards high.

 4. #63
  Anėtar i Nderuar
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,469
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2865

  Titulli: Video Nėnujore

  [B][SIZE=1][COLOR="#0000FF"]" Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."[/COLOR][/SIZE][/B]

 5. #64
  Anėtar i Nderuar
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,469
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2865

  Titulli: Video Nėnujore

  [B][SIZE=1][COLOR="#0000FF"]" Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."[/COLOR][/SIZE][/B]

 6. #65
  Anėtar i Nderuar Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,492
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2994

  Titulli: Video Nėnujore

  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆
  Likes LoSsT liked this post

 7. #66
  Anėtar i Nderuar Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,492
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2994

  Titulli: Video Nėnujore

  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆
  Likes LoSsT liked this post

 8. #67
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,779
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Titulli: Video Nėnujore

  Per estetike...

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 9. #68
  VIP
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,779
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5926

  Titulli: Video Nėnujore

  ...............................

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 10. #69
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,625
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Teknikat e mbijetesės nėnujore
  Nga NeVertiti ne forum Kuriozitete Rreth Kafshėve
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-04-2014, 19:14
 2. Shpella nėnujore mė e rrezikshme nė botė
  Nga NeVertiti ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-12-2013, 14:14
 3. Muzeu me i madh i skulturave nenujore
  Nga sweetzzinna ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-11-2012, 01:48
 4. Spanjė, martesė e cuditshme nėnujore
  Nga ida angel ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-08-2012, 21:21
 5. Pasurite Nenujore
  Nga E3 ne forum Arkeologji dhe antropologji
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-05-2010, 15:09

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •