Dislikes Dislikes:  0
Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011
Duke shikuar rezultatet 301 ne 307 nga 307

Teme: Video nga Facebook

 1. #1
  Marakli Krapit Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,540
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2457

  Video nga Facebook

  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 2. #301
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,043
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8071
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 3. #302
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,526
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507


  Dashuria..eshte ura midis jush dhe pjeses tjeter.!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 4. #303
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,526
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507


  Kur martohesh vetem pse ka pare ose per letra
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 5. #304
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,526
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507


  Kur vdekja vjen 10 sekonda me vonese!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 6. #305
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,526
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 7. #306
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,526
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 8. #307
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,526
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507


  Po c'tu desh ty mo i uruar
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •