Dislikes Dislikes:  0
Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 121 nga 121

Teme: Video Motivuese

 1. #1
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,985
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070

  Video Motivuese

  Doja ta hapja kte teme si nje hapesire ku mund te motivojme njeri tjetrin atehere kur ndihemi down.
  Kshu qe ktu mund te postoni video qe juve vertete ju motivojne, me tekset e tyre ose thjesht me fotot qe permbajne...mund te jene pjese filmash ose pjese fjalimesh etj....vetem qendroni brenda temes dhe mos postoni cdo video qe ju del perpara, sa per te shtu postimet.

  Kjo eshte njera qe une shof per dite kto kohet e fundit...
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes sweetzzinna, Loverboy, Nikita, Soulmind liked this post

 2. #121
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,511
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1286


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 55
  Postimi i Fundit: 15-11-2014, 17:55
 2. Video falas - videoklipet me te reja - kenga magjike 2008 - video
  Nga Prishtina_20 ne forum Reklama tė Faqeve
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2008, 12:33

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •