Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 5 nga 5

Teme: Pranks

 1. #1
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086

  Pranks

  Te paren po e sjelli sa me ja bo qejfin gjinise bokor.

  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes Nikita, Monique liked this post

 2. #2
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,874
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142


  Keto vellezerit i kam sh qejf me disa video
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Aver liked this post

 3. #3
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Hahahaha definitivisht keta jane maniaka Nick
  I walk slowly, but I never walk backward

 4. #4
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4086
  Ky eshte shume. Lol

  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 5. #5
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,406
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •