Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 6 nga 6

Teme: Pranks

 1. #1
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,746
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4100

  Pranks

  Te paren po e sjelli sa me ja bo qejfin gjinise bokor.

  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes Nikita, Monique liked this post

 2. #2
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145


  Keto vellezerit i kam sh qejf me disa video
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Aver liked this post

 3. #3
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,746
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4100
  Hahahaha definitivisht keta jane maniaka Nick
  I walk slowly, but I never walk backward

 4. #4
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,746
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4100
  Ky eshte shume. Lol

  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 5. #5
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708

 6. #6
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,910
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  550

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •