Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 346

Forum: Veshje dhe Aksesorė

Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vogue Paris..!!

  Started by NeVertiti‎, 12-09-2013
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 2,802
  01-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Koleksion ēantash

  Started by braziljania‎, 23-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 5,565
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Intimet joshėse !

  Started by PiNkY‎, 14-04-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 11,317
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sandale dhe Kepuc..........

  Started by Arfenilla‎, 02-06-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 15,270
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fustani i zi nuk "vdes" kurrė!

  Started by sweetzzinna‎, 16-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 37,008
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: MoDa Styles..!!

  Started by Arfenilla‎, 12-11-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 59
  • Shikime: 10,745
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Takat e larta

  Started by sweetzzinna‎, 09-10-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,846
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Cool Teme NgjitėsE Ngjitėse: Syze dielli...

  Started by braziljania‎, 25-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 12,270
  18-07-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

  Started by NeVertiti‎, 20-02-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,827
  18-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parfumet

  Started by Schila‎, 19-07-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 102
  • Shikime: 14,637
  16-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

  Started by sweetzzinna‎, 27-08-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,641
  25-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shopping...

  Started by Legally_Sweet‎, 26-11-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,833
  01-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si te masesh numrin e sutjenave !

  Started by sweetzzinna‎, 28-09-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 7,041
  22-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregulla tė reja nė gardėrobė

  Started by *deliza*‎, 18-09-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,091
  18-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 50
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Meshkujt pėlqejnė tė brendshmet e zeza

  Started by E3‎, 13-02-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 7,685
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Lingeri, me ngjyra dhe joshese

  Started by elbruna‎, 09-04-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,768
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Rrobat qė mbulojnė defektet tona

  Started by NeVertiti‎, 27-03-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 276
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Tė brendshmet e kuqe pėr Vitin e Ri

  Started by NeVertiti‎, 23-12-2016
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 746
  24-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,288
  19-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Tė vishesh me tė bardha

  Started by *deliza*‎, 06-02-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 10,835
  18-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,213
  18-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Si tė zgjidhni recipetat e duhura

  Started by NeVertiti‎, 20-05-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,597
  20-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Zhgėnjimi nga blerjet online

  Started by NeVertiti‎, 08-04-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 681
  08-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Veshjet e pranverės

  Started by NeVertiti‎, 31-03-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 346
  03-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Fustan Mbremje 2016..

  Started by Arfenilla‎, 10-03-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,062
  11-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Zuhair Murad Over the Years

  Started by NeVertiti‎, 28-01-2016
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 787
  28-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Michael Kors Spring 2016

  Started by NeVertiti‎, 28-12-2015
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 447
  28-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •