Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 342

Forum: Veshje dhe Aksesorė

Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sandale dhe Kepuc..........

  Started by Arfenilla‎, 02-06-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 53
  • Shikime: 14,224
  29-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Intimet joshėse !

  Started by PiNkY‎, 14-04-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 60
  • Shikime: 9,917
  19-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: MoDa Styles..!!

  Started by Arfenilla‎, 12-11-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 58
  • Shikime: 9,565
  27-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vogue Paris..!!

  Started by NeVertiti‎, 12-09-2013
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 2,553
  06-05-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Cool Teme NgjitėsE Ngjitėse: Syze dielli...

  Started by braziljania‎, 25-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 12,002
  18-07-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fustani i zi nuk "vdes" kurrė!

  Started by sweetzzinna‎, 16-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 39
  • Shikime: 36,399
  17-07-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

  Started by NeVertiti‎, 20-02-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,719
  18-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parfumet

  Started by Schila‎, 19-07-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 102
  • Shikime: 13,975
  16-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

  Started by sweetzzinna‎, 27-08-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,539
  25-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Koleksion ēantash

  Started by braziljania‎, 23-11-2008
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 5,330
  11-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shopping...

  Started by Legally_Sweet‎, 26-11-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,708
  01-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Takat e larta

  Started by sweetzzinna‎, 09-10-2009
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 2,722
  17-10-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si te masesh numrin e sutjenave !

  Started by sweetzzinna‎, 28-09-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 5,596
  22-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregulla tė reja nė gardėrobė

  Started by *deliza*‎, 18-09-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,991
  18-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Tė brendshmet e kuqe pėr Vitin e Ri

  Started by NeVertiti‎, 23-12-2016
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 637
  24-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,093
  19-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Tė vishesh me tė bardha

  Started by *deliza*‎, 06-02-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 10,579
  18-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,062
  18-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Si tė zgjidhni recipetat e duhura

  Started by NeVertiti‎, 20-05-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,147
  20-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Zhgėnjimi nga blerjet online

  Started by NeVertiti‎, 08-04-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 559
  08-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Veshjet e pranverės

  Started by NeVertiti‎, 31-03-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 261
  03-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Fustan Mbremje 2016..

  Started by Arfenilla‎, 10-03-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,395
  11-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Zuhair Murad Over the Years

  Started by NeVertiti‎, 28-01-2016
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 625
  28-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Michael Kors Spring 2016

  Started by NeVertiti‎, 28-12-2015
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 376
  28-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 325
  24-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Alexis Mabille Spring 2016

  Started by NeVertiti‎, 17-12-2015
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 337
  17-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Veshur me Pafajesi!

  Started by Soulmind‎, 17-12-2015
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 572
  17-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Oscar de la Renta Resort 2016

  Started by NeVertiti‎, 08-12-2015
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 465
  08-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Cfare unazash mbani ne gishta ?

  Started by njoni‎, 29-08-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 87
  • Shikime: 20,403
  24-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 856
  16-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •