Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 346

Forum: Veshje dhe Aksesorė

Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vogue Paris..!!

  Started by NeVertiti‎, 12-09-2013
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 2,842
  01-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Koleksion ēantash

  Started by braziljania‎, 23-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 5,593
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Intimet joshėse !

  Started by PiNkY‎, 14-04-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 11,414
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sandale dhe Kepuc..........

  Started by Arfenilla‎, 02-06-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 15,351
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fustani i zi nuk "vdes" kurrė!

  Started by sweetzzinna‎, 16-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 37,052
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: MoDa Styles..!!

  Started by Arfenilla‎, 12-11-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 59
  • Shikime: 10,801
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Takat e larta

  Started by sweetzzinna‎, 09-10-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,870
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Cool Teme NgjitėsE Ngjitėse: Syze dielli...

  Started by braziljania‎, 25-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 12,302
  18-07-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

  Started by NeVertiti‎, 20-02-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,848
  18-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parfumet

  Started by Schila‎, 19-07-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 102
  • Shikime: 14,695
  16-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

  Started by sweetzzinna‎, 27-08-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,655
  25-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shopping...

  Started by Legally_Sweet‎, 26-11-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,859
  01-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si te masesh numrin e sutjenave !

  Started by sweetzzinna‎, 28-09-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 7,152
  22-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregulla tė reja nė gardėrobė

  Started by *deliza*‎, 18-09-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,113
  18-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 73
  17-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Meshkujt pėlqejnė tė brendshmet e zeza

  Started by E3‎, 13-02-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 7,725
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Lingeri, me ngjyra dhe joshese

  Started by elbruna‎, 09-04-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,781
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Rrobat qė mbulojnė defektet tona

  Started by NeVertiti‎, 27-03-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 297
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Tė brendshmet e kuqe pėr Vitin e Ri

  Started by NeVertiti‎, 23-12-2016
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 761
  24-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,311
  19-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Tė vishesh me tė bardha

  Started by *deliza*‎, 06-02-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 10,869
  18-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,233
  18-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Si tė zgjidhni recipetat e duhura

  Started by NeVertiti‎, 20-05-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,628
  20-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Zhgėnjimi nga blerjet online

  Started by NeVertiti‎, 08-04-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 703
  08-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Veshjet e pranverės

  Started by NeVertiti‎, 31-03-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 357
  03-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Fustan Mbremje 2016..

  Started by Arfenilla‎, 10-03-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,088
  11-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Zuhair Murad Over the Years

  Started by NeVertiti‎, 28-01-2016
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 815
  28-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Michael Kors Spring 2016

  Started by NeVertiti‎, 28-12-2015
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 465
  28-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •