Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 104

Forum: Tregime

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pėrrallat shqiptare

  Started by *Mia*‎, 19-07-2008
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 9,723
  17-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Libra me peralla -per shkarkim

  Started by sweetzzinna‎, 24-04-2009
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 7,310
  24-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Pasuria, Suksesi & Dashuria

  Started by Loverboy‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 130
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Question teksti tregimtar

  Started by Jamaku‎, 06-01-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 11,501
  18-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 2,057
  14-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pensionisti me kėmbėn te drunjtė .

  Started by PiNkY‎, 06-10-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 699
  12-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Dashuria e motres!

  Started by Hartini‎, 04-12-2013
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 1,682
  20-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Sa Vlen Njė Grua.. ?

  Started by NeVertiti‎, 09-03-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 2,924
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Shoket...

  Started by Indola‎, 20-02-2012
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,023
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Mbani gjithmonė tri gjėra me vete..

  Started by Arfenilla‎, 22-10-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 568
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 966
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,201
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Sorrėn dhe bilbilin

  Started by Arfenilla‎, 11-04-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 628
  11-04-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Thumbs up Te behemi krijues

  Started by kitrra 123‎, 14-12-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 55
  • Shikime: 7,993
  20-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Tregime Mistike

  Started by PiNkY‎, 19-05-2013
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 3,030
  17-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Fati dhe logjika........

  Started by Arfenilla‎, 15-10-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 737
  15-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 567
  29-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Nata e te cmendurit

  Started by NeVertiti‎, 16-09-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 777
  16-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Ne kerkim te konkubines sime.

  Started by Lauri‎, 07-08-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 843
  07-08-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Turku rrembeu nje arber

  Started by PiNkY‎, 05-08-2013
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,717
  06-08-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •