Forum: Tema shoqėrore

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.

  Moderatoret:

  1. Reaa

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,451
  • Postime: 10,761
 2. Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.

  Moderatoret:

  1. Reaa

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,552
  • Postime: 52,289
 3. C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.

  Moderatoret:

  1. Reaa

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 281
  • Postime: 2,911
  1. Forumi ku mund tė diskutoni rreth botės studentore, aktualitetit, bursat, shkollat private, literaturat etj.

   Moderatoret:

   1. Reaa

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 67
   • Postime: 429
 4. Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

  Moderatoret:

  1. Reaa,
  2. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 888
  • Postime: 22,863
  1. Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

   Moderatoret:

   1. Reaa,
   2. dangerous

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 212
 5. Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.

  Moderatoret:

  1. Reaa

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 831
  • Postime: 6,699
 6. Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

  Moderatoret:

  1. Reaa

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 3,168
  • Postime: 38,828
 7. Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!

  Moderatoret:

  1. Reaa

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,230
  • Postime: 19,089

  Postimi i Fundit:

  Private
  1. Gjėrat mė tė cuditshme qė kanė lidhje me botėn seksuale.

   Moderatoret:

   1. Reaa

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 280
   • Postime: 3,501

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. Kėshillat pėr tė pėrmirėsuar jetėn seksuale, parandalimi sėmundjeve me transmetim si dhe ide tė ndryshme pėr pėrmisimin e jetės seksuale

   Moderatoret:

   1. Reaa

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 263
   • Postime: 2,041

   Postimi i Fundit:

   Private

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi