Duke Lexuar Temat 1 ne 8 nga 8

Forum: Teknika Legjislative

Parime dhe rregulla pėr hartimin e akteve normative.

 1. Kriminalistika

  Started by ida angel‎, 24-02-2012
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 14,619
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,861
  01-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Diskriminimi racor – drejtat tuaja ligjore

  Started by WxP‎, 08-12-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 8,703
  28-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Si nje Projektligj behet Ligj

  Started by ida angel‎, 13-08-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,690
  13-08-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ligji pėr mbrojtjen e mjedisit

  Started by WxP‎, 17-12-2008
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 3,020
  24-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,451
  04-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,998
  19-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •