Forum: Tė njihemi me njėri-tjetrin

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 960
  • Postime: 20,817
 2. Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 450
  • Postime: 2,574
 3. Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 410
  • Postime: 11,749
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 314
   • Postime: 8,736
 4. Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 83
  • Postime: 11,213
 5. Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 97
  • Postime: 1,963
 6. Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme

  Moderatoret:

  1. Legally_Sweet

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 426
  • Postime: 9,142
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 15
   • Postime: 931
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 16
   • Postime: 797
  3. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 749
  4. Konkursi i fotografise Fotomania 2014.Eshte i hapur per te gjithe anetaret me foto te shkrepura nga dora juaj.Mirepresim fotot tuaja,per me shume lexoni informacionet...

   Moderatoret:

   1. Legally_Sweet

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 182
  5. Konkursi i Forumit Virtual i cili vlerson talentin e anėtarėve nė artin e fotografisė. Secili ėshtė i mirėpritur tė marri pjesė.

   Moderatoret:

   1. Legally_Sweet

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 29
   • Postime: 288
  6. Konkursi fotografik FOTOMANIA 2012

   Moderatoret:

   1. Legally_Sweet

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 27
   • Postime: 199