Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 34 nga 34

Teme: Ndonjėherė duhen rrahur gratė

 1. #1
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,040
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2852

  Ndonjėherė duhen rrahur gratė

  Bashkangjitje 31251


  Ndonjėherė duhen rrahur gratė, dhe pėr kėtė ēdokush ka tė drejtėn tė mė quaj tė ēmendur pėr aq kohė sa i besohet bindjes se tė vėrtetat mė tė ēuditshme duhet t’ja themi vetėm vetes. Nuk ka burrė qė mė pak se njė herė, pėrgjatė jetės sė tij, tė mos ketė dashur me gjithė shpirt tė rrahė njė grua. I thotė mendjes se ajo duhet rrahur jo me qėllimin qė tė dal e tija, se ai e ka tė qartė qė nėse do tė bėjė pėr vete njė femėr duhet tė lerė mėnjanė shpresėn se do jetė i aftė ndonjėherė tė zotėrojė mendjen e saj, por me qėllimin qė edhe ajo tė bindet pėr fuqinė e tij mė tė madhe, pėrmes sė cilės zė fill burrėria, dhe kjo ėshtė dora.

  Megjithėkėtė gratė e meritojnė tė rrihen edhe pėr shkak tė natyrės sė tyre tė djallėzuar. Qyshkur nė zanafillė, Zoti s’ka qėnė mendjelehtė qė tė mos dėshironte tė ishte mazhorancė, dhe pėr tė mposhtur kundėrshtarin e tij, djallin, ai krijoi femrėn. Ajo futi nė shishe djallėzinė pėrmes djallėzisė, burgosi opozitėn e Krijuesit duke e bėrė atė kapiten vetmitar.

  Edhe pėr shkak se ato nuk mund ti nėnshtrosh ndryshe, nuk mund t’ja u ndrydhėsh fuqinė qėkurse ato u kujtuan se duhet tė bėjnė karrierė, pavarėsisht se kjo dukuri e kohėve moderne tė shtin nė mendje dyshimin se kjo ambicje mund tė mos i shkojė aspak ndjeshmėrisė sė femrės. Njė shkrimtar ka thėnė se pėr tė dalluar nga ėshtė suksesi duhet parė andej nga shikon femra, por kjo do tė thotė tė shohėsh vetėm pasqyrėn. Ndoshta kjo lloj ambicje nuk i bėn asaj, ėshtė rrobė e ngushtė, nuk i rri mirė.

  Duhen rrahur edhe pėr arsyen se kur vjen puna tė ushtrojnė virtytin mė tė mirė tė tyren, ndjeshmėrinė, tek burrat ato i japin dorė tė kundėrtės, dinakėrisė, e rreken qė ta budallallepsin. Kjo ndodh se ato nuk bėjnė as pėrpjekjen mė tė vogėl tė fshehjes sė nevojės pėr tė drejtuar, dhe njė budalla drejtohet mė lehtė. Pėrplasin qerpikėt, pėrkundin flokėt, veshin geta rrjetė tamam si rrjeta e merimangės dhe mjerė kush ngec aty, veshin taka e tingulli prej tyre vjen si simfoni nė veshėt e gjinisė sė dobėt, pinė verė me finesėn e njė profesionisti qė njeh mirė verėn edhe pse nuk kanė grimėn e njohurisė, dhe mjafton kaq pėr kataklizmėn, pėr ta budallallepsur njė burrė, e mė pas pėr ta drejtuar.

  Por nuk mbaron kėtu. Ato duhen rrahur edhe pėr shkak se synojnė tė njėjtat gjėra qė synon gjinia tjetėr. Synojnė barazi gjinore kur nė tė vėrtetė ato duhet tė kuptojnė qė s’kanė pėr tė qėnė ndonjėherė tė barabarta me meshkujt. Ato qėndrojnė mė lart. Prandaj ndonjėherė duhen rrahur.

  Gerina MULLAJ
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs  🐾

 2. #31
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,992
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11143
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Ti je limited edition in every way Nicky
  Nuk te kap dot ty
  Ah Aj Aj
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Daisy liked this post

 3. #32
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Kam dicka te perbashekt me meshkujt, I dua femrat e bukura dhe budallaqe
  Ma fute friken per nje sekond


  Pse nuk je mashkull ti? :O

 4. #33
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,992
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11143
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Ma fute friken per nje sekond


  Pse nuk je mashkull ti? :O
  Mi thote Daisyt mashkull. Po ti vdes per i cike Dais
  O gay vogel
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes ZoteriaJuaj, Daisy liked this post

 5. #34
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Mi thote Daisyt mashkull. Po ti vdes per i cike Dais
  O gay vogel
  Gay i vogel se te isha gay i madh ti kisha ngacmu shoket

  Lesbike e madhe

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •