Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 66

Teme: Akrepat e ores se dashurise

 1. #1
  Avatari i ymer
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  26
  Postime
  53
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  15

  Akrepat e ores se dashurise

  02:10 Keni takim
  03:15 Nuk deshiron met lan
  04:20 Deshiron te pajtohesh
  05:25 Deshiron puthje
  06:30 Ka takim me tjetren
  07:35 Te ka deri ne vdekje
  08:40 Nuk mundet pa ty
  09:45 Mendon se ke tjetrin
  10:50 Do tju njoftoj me familjen
  11:55 Dikush do tju hyj ne pun
  12:00 Eshte aventurist
  13:05 Nje zeshkan mendon per ty
  14:10 Do te delni ne shetitje me te
  15:15 Do tia arrish qellimit
  16:20 Nuk mundet pa ty
  17:25 Se shpejti do te shiheni
  18:30 Mendon me u nda
  19:35 I pelqejn buzet e tua
  20:40 Vuan per dashuri
  21:45 Eshte elegant
  22:50 E ka marr malli per ty
  23:55 Ju don per interes
  24:00 Jeni qift per merak

 2. #31
  I'm offline Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,636
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2149

  Pe: Cfar thone akrepat e ores kur i shohim ne momente te ndyshme

  heheheheh ne 12 ndodh ajo

 3. #32
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174

  Titulli: Pe: Cfar thone akrepat e ores kur i shohim ne momente te ndyshme

  Citim Origjinale Postuar nga master Shfaq Poten
  heheheheh ne 12 ndodh ajo
  Ne fakt kjo pune ndodhe 24 here brenda dites :viola:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #33
  ...Δʝɛя... Avatari i Morena
  Antarėsuar nė
  Mar 2010
  Vendodhja
  Nel Favoloso Mondo Di Amélie
  Postime
  5,329
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  700

  Titulli: Cfar thone akrepat e ores kur i shohim ne momente te ndyshme

  Sa gje koti kjo hihihih, une kam dy persona ne fb qe me duket rrine vec me sy tek ora edhe shkruajne , per kete i kam mbyll informacionet e tyre
  .... Ƴσʋ κиσω Ɩ'м α яɛαмɛя........♥  Ti me rremben cdo dite...

 5. #34
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,787
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1280

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  ora 1 e 30 te pres dhe nje ore une keshtu
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 6. #35
  Catch me if you can... Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,653
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1308

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Faktikisht si besoj ketyre gjerave,kur kane dicka te bukur ose dicka qe na pelqen ta lexojme themi ashtu eshte(ashtu do jete??)Kur ka ndonje gje qe sna pelqen themi jane marrezira por fundi i fundit prap i lexojme,jemi shume te cuditshem,kerkojme ti gjejme pergjigjet dhe ti paraprirjme gjerave,pa e kuptuar se nga jeta smund te marresh asnjehere ate cfare nuk eshte ne programin e saj...
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 7. #36
  Interist Forever Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  30
  Postime
  13,119
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1901

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  24 me 24 rri ora ime per her
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 8. #37
  ...Δʝɛя... Avatari i Morena
  Antarėsuar nė
  Mar 2010
  Vendodhja
  Nel Favoloso Mondo Di Amélie
  Postime
  5,329
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  700

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Po e pe oren ne orare te tjera ca do thote?!
  .... Ƴσʋ κиσω Ɩ'м α яɛαмɛя........♥  Ti me rremben cdo dite...

 9. #38
  Catch me if you can... Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,653
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1308

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Kete po mendoja dhe une...Si kane shpik akoma oraret e tjera
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 10. #39
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,787
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1280

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  1 pa cerek.....eshte edhe shprehja, ca ben sikur po ben sex ne 1 pa cerek
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 11. #40
  missing you.... Avatari i ERA_VL
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  ne mendjen dhe zemren e tij...
  Postime
  1,388
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  26

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  keto nuk i kam ditur ndonjehere, por kur kemi qene ne gjimnaz kur kapnim akrepat e ores njeri mbi tjetrin.... ...ose kur ishte ore digitale kur ishin numrat te njejte....psh 12.12 ...por une nuk ju besoj fare ketyre gjerave....
  e di si eshte puna....te bashkohet qielli me token, une s'ndryshoj mendje....

 12. #41
  Catch me if you can... Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,653
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1308

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Citim Origjinale Postuar nga ERA_VL Shfaq Poten
  keto nuk i kam ditur ndonjehere, por kur kemi qene ne gjimnaz kur kapnim akrepat e ores njeri mbi tjetrin.... ...ose kur ishte ore digitale kur ishin numrat te njejte....psh 12.12 ...por une nuk ju besoj fare ketyre gjerave....
  E vertete ne gjimnaz i kishim me shume keta fiksime...Ndoshta mosha e tille,besonim ne pak gjera qe thuheshin,ose i merrnim te mireqenea kur na pelqenin....Gjithsesi kurr ska pase gje te vertete ne keta gjera...
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...
  Likes ERA_VL liked this post

 13. #42
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174

  Titulli: Akrepat e ores se dashurise

  Citim Origjinale Postuar nga ymer Shfaq Poten

  06:30 Ka takim me tjetren
  Ne 06:30 te sabahit ka takim me tjetren :Mos eshte pak vone mor dreq Zakonisht me kso raste, kur ishim ne mesim, i thosha koleges se baknes ne klase: A ja bejme si sahati :shsh::ciaoo: por nuk pajtoheshim se cili te jete akrepi i madhe
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 14. #43
  System Engineer Avatari i eGo0sTyle
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Somewhere on this Wonderful Planet.
  Postime
  3,761
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  170

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Mu mka ngec ne "17:25 Se shpejti do te shiheni"
  We can't do anything about the past to make the present better...
  What's done is done. But we could always do something in the present to make a better future..

 15. #44
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,041
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Domethene ne qe s'ka kush t'na mendoje mos ta shofim oren hic dhe te pyesim te tjeret sa esht ora
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 16. #45
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,787
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1280

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Qepari kapa 15:15, po harrova ta shkruaja....Qellim i fituar
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 17. #46
  angels walk among us Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,539
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3565

  Titulli: Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Citim Origjinale Postuar nga Morena Shfaq Poten
  Po e pe oren ne orare te tjera ca do thote?!
  s'ka! vetem ne kto orare ka dashuri :p
  Likes Morena liked this post

 18. #47
  Anėtar i Nderuar
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Ne nje vullkan e zhytur..ku une mbijetoj..pa u shkrire dhe pa pikuar as nje pike loti..!
  Postime
  2,291
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  363

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Shpesh her shikoj oren kur eshte 12:00 ..Qenka aventurist qe me raft pika ishalla...Per te re ma tha kete? se e di dhe vet
  Nqs ka bote te PERTEJSHME atehere ti do jesh i PERJETSHEM.

 19. #48
  βeℓℓe ā๓e Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,607
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5058

  Pe: Akrepat e ores se dashurise

  17:17 .. Te puth ti qe po me mendon ..
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 20. #49
  ...Δʝɛя... Avatari i Morena
  Antarėsuar nė
  Mar 2010
  Vendodhja
  Nel Favoloso Mondo Di Amélie
  Postime
  5,329
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  700

  Pe: Titulli: Pe: Akrepat e ores se dashurise

  Citim Origjinale Postuar nga Yellow Redhead Shfaq Poten
  s'ka! vetem ne kto orare ka dashuri :p

  Tani e pastaj do rri me ore ne dore e ta shoh kur jane keto momentet e bukura
  .... Ƴσʋ κиσω Ɩ'м α яɛαмɛя........♥  Ti me rremben cdo dite...

 21. #50
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,787
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1280

  Titulli: Akrepat e ores se dashurise

  Mezi po pres oren 15 e 15, :p
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 22. #51
  Anėtar i ri Avatari i Albanian27
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  treviso
  Mosha
  31
  Postime
  275
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  20

  Titulli: Akrepat e ores se dashurise

  Po un qe kam ditlindjen sot ca ore i bie
  Perfundimi i Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes

 23. #52
  Anėtar i ri Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  33
  Postime
  182
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  191

  Titulli: Akrepat e ores se dashurise

  larg ores me tac
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 24. #53
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,496
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244

  Titulli: Akrepat e ores se dashurise

  Citim Origjinale Postuar nga ymer Shfaq Poten
  02:10 Keni takim
  Se sjemi as depiluar, ndonje ide me sh rreth ketyre takimeve, ku si pse
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 25. #54
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,582
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  Titulli: Akrepat e ores se dashurise

  Meqenese nuk i besoj keto, dhe as kam kė, por ne 6.30 dhe 18.30 i shoh shpesh... keshtu qe Fahr zu Hölle....

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 26. #55
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Fatkeqesisht apo fatmiresisht,dashuria ka vetem nje ore,ate te rrahjeve te shpirtit.

 27. #56
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  E poqese eci ora mbrapsht e i hypi i vogli t'madhit per akrepa po mendoje qa thuhet
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 28. #57
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,496
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Thashe se ishte qe me ane te ores na dilte kamasutra.

  P.s sa keq kur e lexon veten pas 6 vitesh looool
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes kitrra 123 liked this post

 29. #58
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,041
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  Citim Origjinale Postuar nga ymer Shfaq Poten

  20:40 Vuan per dashuri
  Zakonisht per tu vujt vuhet andej nga 3 a.m. dhe jo 20:40. Kot per muhabet
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 30. #59
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  24:00 Jeni qift per merak
  Mbas ksaj ore ca i bie me qene?!!

  Futja kot

 31. #60
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,625
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635
  02:10 Keni takim
  ne enderra ndoshta

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Tė dielėn me orė verore, akrepat 60 minuta para
  Nga Love ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 31-03-2013, 07:54
 2. Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-10-2012, 22:53
 3. Nga e diela do flini me pak, akrepat shkojne 1 ore para
  Nga ida angel ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-03-2012, 00:11
 4. Rezultatet e orės 18:20 nga Eca-kriik
  Nga Vvetoni ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 20:04
 5. Lėvizja kozmike nė drejtim tė kundėrt me akrepat e orės
  Nga Loverboy ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2008, 14:14

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •