Faqja 1 nga 169 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 3380

Forum: Tė ndryshme

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje fraze per nje anetar.

  Started by Nikita‎, 24-11-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 104
  • Shikime: 9,024
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Njč lule per ty .......

  Started by SuRiAnA‎, 06-08-2008
  15 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
  • Pergjigje: 426
  • Shikime: 89,545
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Posta e Forumit Virtual

  Started by Morena‎, 13-01-2012
  19 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19
  • Pergjigje: 556
  • Shikime: 37,829
  02-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Komente te antareve te forumit...

  Started by Karamele Zana‎, 23-10-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 334
  • Shikime: 30,143
  07-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Started by sec_l‎, 20-08-2008
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 340
  • Shikime: 27,788
  07-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Perla forumore!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 7,098
  13-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Kur???

  Started by sensuu‎, 4 Dite me Pare
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 231
  1 Orė Mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Meshkujt shqipetare preferojne gjoksin te femrat,,,

  Started by elbruna‎, 19-09-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 53
  • Shikime: 7,147
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Modelja me shami - Foto

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 107
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 674
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Kjo bimė rritet vetėm aty ku ka diamante

  Started by NeVertiti‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 59
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. “Dėnova nėnėn me vdekje me njė fjalė”

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 49
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. A mundet ndokush t'i rezistoje parase?

  Started by Odeon‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 88
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 518
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 94
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 52
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 357
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 44
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 402
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Arsyeja pse femrat tradhtojnė do t’ju lėrė pa fjalė

  Started by Marla‎, 13-10-2016
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 86
  • Shikime: 1,065
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Me ēfarė mjeti duhet rrahur gruaja ?

  Started by kitrra 123‎, 28-04-2009
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 181
  • Shikime: 15,390
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 69
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Shkencėtarėt zbulojnė se shpirti nuk vdes

  Started by Abis‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 70
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 300
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 169 123456789101151101 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •