Faqja 1 nga 171 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 3402

Forum: Tė ndryshme

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje fraze per nje anetar.

  Started by Nikita‎, 24-11-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 104
  • Shikime: 9,132
  29-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Njč lule per ty .......

  Started by SuRiAnA‎, 06-08-2008
  15 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
  • Pergjigje: 426
  • Shikime: 89,947
  27-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Posta e Forumit Virtual

  Started by Morena‎, 13-01-2012
  19 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19
  • Pergjigje: 556
  • Shikime: 38,185
  02-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Komente te antareve te forumit...

  Started by Karamele Zana‎, 23-10-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 334
  • Shikime: 30,401
  07-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Started by sec_l‎, 20-08-2008
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 340
  • Shikime: 28,029
  07-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Perla forumore!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 7,164
  13-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 93
  16 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 191
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Shkencėtare vetėm 11-vjeēare

  Started by NeVertiti‎, 3 Dite me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 94
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. E frikshme, inteligjenca drejt rėnies

  Started by NeVertiti‎, 6 Dite me Pare
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 182
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ndonjėherė duhen rrahur gratė

  Started by Abis‎, 1 Javė mė Parė
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 290
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Nė burg kush pi cigare nė plazh

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 383
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Sepse une jam mashkull!

  Started by Nikita‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 108
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 83
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Nėna masakron me thikė pėrdhunuesit e vajzės

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 150
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 62
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 148
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 26
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Po shkoi njė femėr 150 kile…ah mbaroi familja

  Started by Abis‎, 3 Jave Me Pare
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 84
  • Shikime: 1,114
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 131
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 248
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 72
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Komplimentet qė dėshirojnė femrat

  Started by ERA_VL‎, 09-07-2011
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 9,421
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 171 123456789101151101 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •