Faqja 1 nga 168 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 3359

Forum: Tė ndryshme

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Posta e Forumit Virtual

  Started by Morena‎, 13-01-2012
  19 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19
  • Pergjigje: 556
  • Shikime: 37,496
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Njč lule per ty .......

  Started by SuRiAnA‎, 06-08-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 417
  • Shikime: 88,989
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Komente te antareve te forumit...

  Started by Karamele Zana‎, 23-10-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 334
  • Shikime: 30,007
  07-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Started by sec_l‎, 20-08-2008
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 340
  • Shikime: 27,623
  07-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje fraze per nje anetar.

  Started by Nikita‎, 24-11-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 108
  • Shikime: 8,656
  08-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Perla forumore!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 7,056
  13-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 42
  • Shikime: 394
  14 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Question Si ta heq qafe...:">

  Started by triumfuesja‎, 27-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 137
  • Shikime: 5,020
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Gjermania, fuqia e kuletės

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 187
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. 11 huqet e ndyra tė shqiptarėve

  Started by Abis‎, 02-03-2017
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 831
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 577
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Levizur: Kiameti nuk eshte larg

  Started by Abis‎, 1 Javė mė Parė
  •  
  •  
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 37
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. A ekzistojnė UFO-t? Ja ēfarė thuhet nė Kuran

  Started by Abis‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 28
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 258
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 15
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Problemet kardiake nė det

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 168
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Njė ēift ‘gay’ kėrkon tė martohet

  Started by NeVertiti‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 58
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Po ēa burri je o plak, o dak, o trap!

  Started by Abis‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 53
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 52
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 49
  • Shikime: 556
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. ēfarė zbulon shamia?

  Started by NeVertiti‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 30
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Seks me te dashurin ne sy te femijeve,flet burri

  Started by Abis‎, 3 Jave Me Pare
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 116
  • Shikime: 1,992
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 641
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Merr gruan me ferexhe nė plazh, por e lė nė ēadėr.

  Started by Abis‎, 03-07-2017
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 293
  • Shikime: 4,080
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. 10 histori tė pabesueshme WhatsApp-i

  Started by LeVoyageur‎, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 89
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 168 123456789101151101 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •