Faqja 1 nga 166 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 3319

Forum: Tė ndryshme

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Komente te antareve te forumit...

  Started by Karamele Zana‎, 23-10-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 334
  • Shikime: 29,649
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Started by sec_l‎, 20-08-2008
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 340
  • Shikime: 27,276
  07-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Posta e Forumit Virtual

  Started by Morena‎, 13-01-2012
  19 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19
  • Pergjigje: 554
  • Shikime: 36,862
  03-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Njč lule per ty .......

  Started by SuRiAnA‎, 06-08-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 397
  • Shikime: 87,932
  12-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje fraze per nje anetar.

  Started by Nicktjeter‎, 24-11-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 108
  • Shikime: 8,493
  08-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Perla forumore!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 6,975
  13-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Je i zgjuar? Danimarka ka njė ofertė pėr ty

  Started by Danay‎, 2 Ore me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 6
  2 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. E verteta do ju beje te lire!

  Started by Marla‎, 22-09-2015
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 427
  4 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ēfarė duan burrat?

  Started by Danay‎, 1 Ditė mė Parė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 43
  20 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. B*thė-bota jonė, nevojė jetėsore…

  Started by Danay‎, 2 Dite me Pare
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 593
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 33
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 298
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 49
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Krak,trendi i ri i drogave

  Started by Abis‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 35
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 1,711
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. A janė tullacėt mė tėrheqės?

  Started by Gjermoni‎, 09-01-2009
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 101
  • Shikime: 2,054
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 453
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Do tė jetonit pa para Cash? Nė Suedi po

  Started by NeVertiti‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 294
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 297
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Zhurma qė urreni mė shumė?

  Started by Gjarperesha‎, 05-11-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 171
  • Shikime: 14,140
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 228
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 43
  • Shikime: 1,097
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 52
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 166 123456789101151101 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •