Faqja 1 nga 164 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 3263

Forum: Tė ndryshme

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Njč lule per ty .......

  Started by SuRiAnA‎, 06-08-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 397
  • Shikime: 86,968
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Komente te antareve te forumit...

  Started by Karamele Zana‎, 23-10-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 333
  • Shikime: 29,254
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Posta e Forumit Virtual

  Started by Morena‎, 13-01-2012
  19 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19
  • Pergjigje: 548
  • Shikime: 36,137
  12-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Started by sec_l‎, 20-08-2008
  11 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11
  • Pergjigje: 320
  • Shikime: 26,472
  14-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje fraze per nje anetar.

  Started by Nicktjeter‎, 24-11-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 108
  • Shikime: 8,315
  08-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Perla forumore!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 6,867
  13-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 42
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 124
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Akrepat e ores se dashurise

  Started by ymer‎, 14-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 58
  • Shikime: 112,518
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Mundimi i gruas shqiptare 7 km larg Tiranės

  Started by Danay‎, 5 Dite me Pare
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 444
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 41
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 887
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 118
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 258
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. E rrallė/Dėnohet pėr 1 rrėnjė kanabis

  Started by Abis‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 79
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  •  
  •  
 4. 10 lloje njerėzish acarues

  Started by LeVoyageur‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 57
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Berluskoni adopton 5 qengja

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 114
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 397
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 212
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. ''Hallelujah'' e kenduar ne pus.

  Started by Nicktjeter‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 35
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Shendetesia falas!

  Started by Odeon‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 98
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 107
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 668
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 410
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 164 123456789101151101 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •