Faqja 2 nga 4 I parėI parė 1 2 3 4 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 21 ne 40 nga 68
Like Tree23Likes

Teme: Sa dini te Kerceni...?

 1. #1
  Maēokε. Avatari i sexy_pussycat_
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Nε qiεllin ε 7tε.
  Postime
  352
  Forca e Rrespektit
  53

  Cool Sa dini te Kerceni...?

  Kercimi eshte talent disa e kane e disa jo......
  PO Ju clidhje keni per kercimin...?
  Keni ber kurse, spektakle apo ...
  Cfare stili kercimi keni e ēfare ju pelqen...Let's talk bout it...

  Sorry...po S'mund te lija pa permendur passionin tim...Ju kam vene dhe nje video te kerceni kur lexoni kte Teme...se un kte stil kercimi kam...:kercim:


  Heren e fundit u redaktua nga sexy_pussycat_; 01-09-08 ne 14:42.
  I am n0t y0urs... n0t L0st in you... n0t l0st alth0ugh... I l0ng t0 bє L0st as a candlє lit at n00n, L0st as a sn0wflakє in thє sєa...Evєn Lost I'm still mє...

 2. #21
  Pa Diplome Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Vendodhja
  Ne Toke
  Postime
  3,179
  Forca e Rrespektit
  4077

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Per faqe te zez komplet...

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 3. #22
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  In a world of my own
  Postime
  4,706
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3468

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Ēunat shqiptar s'din te kercejne hic, sec kane ca levizje qe te bejne me qesh. S'po flas per kercimet popullore ktu.
  Sa per veten time, hajt mo, s'jam dhe aq keq.

  *~~An eagle uses the storm to reach unimaginable heights...~~*

 4. #23
  Interist Forever Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  26
  Postime
  11,878
  Forca e Rrespektit
  1909

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Berrnut fare...

  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 5. #24
  Dwell in possibility
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  3,693
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1115

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Nuk kercej shume, me teper mbeshtetem te personi tj nese kercejme dyshe.. mjer ata qe kercejne me mua
  nese jo, ne pergjithesi me mire rri shikoj te tjeret Lol


  Call likes this.

 6. #25
  Nobody Is Perfect Avatari i cent
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Ne Hėnė
  Postime
  5,473
  Forca e Rrespektit
  4771

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Mjaftushem vallzim dhe popullore, ndersa ne discotek si i cmendur si te gjithe

  Mend ne koke. . .kembet ne toke. . . .zemra ne vend...frike askend

 7. #26
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Postime
  3,129
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  3887

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Citim Origjinale Postuar nga ShkodranNe Shfaq Poten
  Nuk kercej shume, me teper mbeshtetem te personi tj nese kercejme dyshe.. mjer ata qe kercejne me mua
  nese jo, ne pergjithesi me mire rri shikoj te tjeret Lol
  Pse s'thu ti qe dashke me u mbajt hopa hopa

  SA x temen:Kercej mjaftueshem ndersa veten e gjej ne nje lloj rryme(cik personale kjo!)

  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 8. #27
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  2,040
  Forca e Rrespektit
  2357

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Ne pergjithsesi me pelqen rap,,po me shum tango e kam si pasion

  God wrote your love story. Let Him read it to you. He will bring in the perfect one at the perfect time..

 9. #28
  Madness is genius Avatari i Delirium Mind
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Candy Town
  Mosha
  24
  Postime
  3,696
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  3160

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Un cohem duke kercyer
  Kur isha e vogel ecja ne maj te kembve dhe hypja siper karrikes duke kercyer gjoja ***y (qe e vogel kshu )
  Kurse kam ber por pas 1 viti i leja gjithmon per te nderruar stil dhe muzik... a egziston gje me te bukur se muzika? (ah po, embelsirat)

  Sweetie and kreta flakita like this.
  'm not crazy.
  y reality is just different than yours.
  ╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍
  ωe stopped checking for monsters under our bed when we realized they were inside of us

 10. #29
  Nada é por acaso! Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  2,103
  Forca e Rrespektit
  1611

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Deri diku,sa per te mos then hiq!

  Wherever you stand, be the soul of that place.


 11. #30
  Administrator Avatari i Sweetie
  Antarėsuar nė
  Mar 2013
  Postime
  1,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  25

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Mind Shfaq Poten
  Un cohem duke kercyer
  Kur isha e vogel ecja ne maj te kembve dhe hypja siper karrikes duke kercyer gjoja ***y (qe e vogel kshu )
  Kurse kam ber por pas 1 viti i leja gjithmon per te nderruar stil dhe muzik... a egziston gje me te bukur se muzika? (ah po, embelsirat)
  E dija une qe kemi dicka te perbashket ne, por kaq shume??


  Nga keto vallet popullore, vallen e Gajdes (vallen e burrave) e kam fort merak...

  Delirium Mind likes this.

 12. #31
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  6,868
  Forca e Rrespektit
  6953

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Vallzimet i adhuroj,,) ..besoj qe jam nje partnere e mire ne vallzim..
  dance,,kercej mire,,por tani pleqria ben te veten. :p ka kohe qe skam kercyer..
  Vallet popullore ajt ma ngrihem sa me ngaterruar hapat,,hahahahaha,,(por s"di ti kercej siq duhet)
  Jam marrezisht e dashuruar pas tangos..) nuk di ta kercej,kam shume pak njohuri mbi te,,ama e adhuroj.. 13. #32
  I'm offline Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  9,267
  Forca e Rrespektit
  1339

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Pervec diskotekes qe sme pelqen tjerat jam ok

  p.s Nese quhet kercim me leviz duart e kembet kot ne diskotek ateher dhe kete pjese e zoteroj

  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 14. #33
  kreta flakita Avatari i kreta flakita
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  3,590
  Forca e Rrespektit
  2048

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  vallaj edhe une e kam cik me merak te kercyerin, mjaftoj te degjoj muzike, madje edhe po s'degjova s'ka gje, se kercej dhe pa te :p
  dhe une keshtu e kam nis qe e vogel si puna e delirium mind

  ♥♥♥ COLOURS ♥♥♥

 15. #34
  Anėtar i Nderuar Avatari i Dying_Poet
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  3,207
  Forca e Rrespektit
  2169

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Kam klas...! Kjo si rezultat i ritjes me gabelet e lagjes loool

  Mund te mbaj nje dasem te tere me valle , qe nga osman taka, came , pogonishte , valle kuksi, tropoje (valle shqiponjave)

  Latinet i kam frekuantuar para disa vitesh , salsa dhe bachata.

  Klasike vals vjenez gjith koreografine

  Street dance dikur ... Me ka ndihmuar te mbaj ritmin dhe reflekset

  Jo jo harrova 1 detaj kam vetem 5 klase fillore baleti lool

  LoSsT, Tuana and SunLiGhT like this.
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 16. #35
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  24
  Postime
  5,924
  Forca e Rrespektit
  1835

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  do filloj nje kurs kercimi.......kot :p

  Treat your self like a star!!!

 17. #36
  Super Moderator Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  7,413
  Forca e Rrespektit
  2678

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  paj mvaret si din me ra defit

  Klasi i njė mashkulli tregohet nė llojin e femrės qė pėrpiqet tė bėjė pėr vete.

 18. #37
  Madness is genius Avatari i Delirium Mind
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Candy Town
  Mosha
  24
  Postime
  3,696
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  3160

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Citim Origjinale Postuar nga Sweetie Shfaq Poten
  E dija une qe kemi dicka te perbashket ne, por kaq shume??
  Mos me thuaj qe ke modifikuar dhe ti wii per te kercyer falas me Just Dance kur je vetem ne shtepi XD

  'm not crazy.
  y reality is just different than yours.
  ╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍
  ωe stopped checking for monsters under our bed when we realized they were inside of us

 19. #38
  Anėtar i ri Avatari i KENT
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Elbasan
  Postime
  241
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  133

  Default Pe: Sa dini te Kerceni...?

  vetem vallzim


 20. #39
  :P:P Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Burrel
  Mosha
  19
  Postime
  2,041
  Forca e Rrespektit
  3463

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  un e tundi fare
  Valle pothuajse te gjitha .... nga vallen progonishte , vallen kuksit ,tropojes , katjushken
  Naplon , ciftetel , tallava ..
  vallzim , icik vals ...
  dhe kto dupsi dupsi
  (sigurisht amatore )

  Bukuria e nje njeriu esht Shpirti
  Pasuria e shpirtit esht Mendja
  Dhe thesari i mendjes eshte Sinqeriteti

 21. #40
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Postime
  3,129
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  3887

  Default Titulli: Sa dini te Kerceni...?

  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Mind Shfaq Poten
  Mos me thuaj qe ke modifikuar dhe ti wii per te kercyer falas me Just Dance kur je vetem ne shtepi XD
  JUst dance 4 i bej zbore une:p qepar po kerceja

  mu kujtu nje shprehje e love, te sfidoj si? me wii tim

  Delirium Mind likes this.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

Faqja 2 nga 4 I parėI parė 1 2 3 4 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Keshilla...ti dini pse jo
  Nga bella ne forum Libido
  Pergjigje: 21
  Postimi i Fundit: 20-05-11, 12:25
 2. A e dini se...
  Nga korado ne forum Filozofia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-08, 17:43

Etiketa per kete Teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181