Duke shfaqur rezultatet 1 nga 9 e 9

Temė: Komenti juaj per flamurin kombtar edhe shtetror te Kosoves

 1. #1
  Anėtar i ri Avatari i dijetari
  Anėtarėsuar
  Oct 2009
  Postime
  196
  Rrespekti
  47

  Gabim Komenti juaj per flamurin kombtar edhe shtetror te Kosoves

  sa e sa vite jemi prezantue shqiptar me flamurin kuq e zi lufta ne kosov filloj edhe perfundoj me at flamur por levizjet e fundit qe ndoshen erdhen deri ne perfundimin qe kosovart duhet ta ndrrojn flamurin qfar mendoni nese dotju vije rasti te prezantoheni si shqiptar cilin flamur dota perdorni flamurin shtetror apo kombtar


  2flamujt nuk munda qe ti postoj ketu


 2. #2
  Anėtar i ri
  Anėtarėsuar
  Jun 2009
  Vendndodhja
  prishtinė,
  Postime
  111
  Rrespekti
  49

  Gabim

  Une per vete e njoh vetem flamurin mbarekombetar shqiptare e kete qe na kan imponu qe ta pranojm ky do jete vetem zyrtarisht pasi qe edhe neper darsma kosovare ende tradita vazhdon me flamuj kombtare e ai qe na kan imponu nuk duket ,edhe existon sa per sy e faqe qe thot populli

  UniversaL se Jom

 3. #3
  PeJaNeZe Avatari i vlora
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  in a world filled with love...
  Mosha
  30
  Postime
  370
  Rrespekti
  58

  Gabim

  kuq e zi deri ne fund..kjo nuk diskutohet....

  Love is long suffering,
  love is kind,
  it is not jealous,love does not boast,it is not inflated.
  It is not discourteous,it is not selfish,it is not rritable,it does not enumerate the evil.It does not rejoice over the wrong,but rejoices in the truth.
  It covers all things,it has faith for all things,it hopes in all things, it endures in all things.

  (Corinthians 13)

 4. #4
  Anėtar i ri Avatari i dijetari
  Anėtarėsuar
  Oct 2009
  Postime
  196
  Rrespekti
  47

  Gabim

  vetem mbas flamurit kombtar na pushon shpirti edhe pushojmi te qet


 5. #5
  VIP Avatari i braziljania
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,616
  Rrespekti
  155

  Gabim

  i takon te kene flamurin kuq e zi.....fatkeqsisht s'esht ne doren e tyre kjo


 6. #6
  ... Avatari i AjSi
  Anėtarėsuar
  Mar 2009
  Postime
  2,834
  Rrespekti
  2306

  Gabim

  Qe ne fillmim nuk me ka pas pelqyer ai flamuri verdh e blu qe u vendos per kosoven..Te gjithe nje komb jemi prandaj edhe i takon te mbaje flamurin kuq e zi qe eshte simbol identifikues i shqiptareve ne gjithe boten..

  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 7. #7
  Very Interesant Person Avatari i Vvetoni
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Ne Prizren ma te bukurine vend.
  Mosha
  23
  Postime
  1,464
  Blog Entries
  4
  Rrespekti
  1145

  Gabim

  Njė flamur kemi ne Shqiptaret kudo qė jemi, ai ėshtė flamuri kuq e zi, ato yje tė flamurit ahtisarian aspak nuk mund tė na bejnė pėr vete neve nga Kosova. Ēka tė tjerėt vendosin pėr ne nuk do thotė se gjithmon duhet pranuar.

  Njeriu mė i madh ėshtė ai i cili kur ėshtė nė gradė tė lartė tregohet modest, kur ka forcė nė dorė fal dhe kur ėshtė i nevrikosur vepron me drejtėsi

 8. #8
  Une jam..... Avatari i cat-woman
  Anėtarėsuar
  Nov 2009
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  1,524
  Rrespekti
  68

  Gabim

  nje flamur ka njohur kosova dhe mbare bota kuq e zi dhe per ate flamur jane bere tere ato lufta do u dridhet shpirti atje ku jane isa boletinit me shoke.......cte them tjeter skane mende....

  Te jetosh eshte dicka e perditshme...te dish te jetosh eshte zgjuarsi...te kesh zgjuarsi eshte merite

 9. #9
  Interist Forever Avatari i ReNdEx
  Anėtarėsuar
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Rrugve
  Mosha
  27
  Postime
  12,183
  Rrespekti
  1914

  Gabim Titulli: Komenti juaj per flamurin kombtar edhe shtetror te Kosoves

  Do te perdor ate flamur qe i ka hije cdo shqiptari cdo treve shqiptare ate flamur qe per te u derdh gjaku lum gjithmon

  FLAMURIN KUQ ...E ZI KOMBTAR SHQIPTAR

  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
Regjistrohuni The Facebook Platform


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182