Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 4 nga 4

Teme: Shtėpia shumėngjyrėshe

 1. #1
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

  Shtėpia shumėngjyrėshe

  Shtėpia shumėngjyrėshe
  Njė grua amerikane ėshtė bėrė shumė e famshme nė Instagram falė mėnyrės se si ka dekoruar shtėpinė e saj.

  Amina Mucciolo ka gjithēka me ngjyra tė ndezura: mobilje, veshje dhe ushqime.

  34-vjeēarja e quan shtėpinė e saj “Toka e reve”. “Ėshtė shumė e rėndėsishme pėr mua qė vendi ku jetoj tė reflektojė personalitetin tim dhe atė tė bashkėshortit tim”, thotė Amina pėr “Daily Mail”.


  “Doja qė shtėpia ime tė dukej si njė instalacion arti dhe qė tė ndihem sikur gjithmonė ėshtė pranverė. Nė pranverė unė ndihem shumė e lumtur”, shton 34-vjeēarja.

  / Top Channel

 2. #2
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,349
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327
  joooo shum e ngarkuar per syt..sa me thjesht aqe me bukur .
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 3. #3
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Pranverore moj ahaha,hmm jo keq madje mua me pelqyen dhe floket e saj me ngjyra ylberi...them ti bej e vete

 4. #4
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,582
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  dhoma e pritjes ishte komplet e bukur.... keto tjerat shumengjyreshe mbeten nje deshire (personale), por jo patjeter....

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •