Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2

Teme: Ēarēafėt prej ari, luksi mė i fundit nė hotelet me shtatė yje…

 1. #1
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,104
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509

  Ēarēafėt prej ari, luksi mė i fundit nė hotelet me shtatė yje…


  Ndėr lukset e reja qė ofrojnė hotelet me shumė yje ėshtė mundėsia pėr tė fjetur nė ēarēafė prej ari. Po, po, e kuptuat mirė – ar 24-karatėsh.
  Duket se ēarēafėt prej ari janė shumė tė rehatshėm dhe kanė veti teraupetike.

  Ēarēafėt prej floriri, pėrveē pėrfitimeve tė arit tė njohura universalisht, u japin ndjesinė e njė masazhi tė ėmbėl atyre qė flenė dhe nė tė njėjtėn kohė stimuluese.

  Ėshtė provuar madje se ari luan njė rol mbrojtės, sjell energji, rrit vetėvlerėsimin dhe guximin, si dhe forcėn e vullnetit dhe emocionet pozitive. Ndėr tė tjera, ari nxit urtėsinė dhe etjen pėr dije dhe e bėn tė menduarit tė kthjellėt dhe efektiv. Por nuk ėshtė gjithēka. Duket se bėn mirė edhe pėr shikimin, si dhe ėshtė njė kurė kundėr impotencės.

  Mund tė flini tė mbuluar me ēarēafė prej ari nė Seven Stars Galleria, njė hotel me shtatė yje nė galerinė historike Vittorio Emanuele nė Milano.
  Kėtu mazhordomėt qė u shėrbejnė klientėve duhet tė ndjekin njė trajnim specifik qė organizohet nga Associazione Italiana Maggiordomi pėr tė mėsuar se si tė kujdesen pėr ēarēafėt prej ari. Kursi zgjat 32 orė dhe nė fund, pas provimit me shkrim dhe me gojė, pjesėmarrėsve u lėshohet njė certifikatė pėr frekuentimin.

  Nė kėtė trajnim, mazhordomėt mėsojnė se si tė kujdesen pėr ēarēafėt, si t’i lajnė, mėnyrėn se si duhet t’i shtrojnė nė krevat, pėr shkak tė materialit tė ēmuar nga i cili janė realizuar. Ēarēafėt prej ari, pėr shembull nuk duhen hekurosur, por duhet tė ruajnė strukturėn normale dhe fizionomike.

  Nė kėtė pikė ju do tė pyesni – kush mund tė flejė i mbuluar me ēarēafė tė artė. Veē familje mbretėrore, manjatė e njerėz shumė tė fuqishėm nė botė mund t’i gėzohen kėtij privilegji. monitor

 2. #2
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Ari me kaq te mira po te flesh ne te?!
  Bah.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •