Faqja 1 nga 49 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 974

Forum: Stil jete

Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Gjeniu i FV..

  Started by Love‎, 19-12-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 12,745
  19-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla pėr mirėsjellje nė ēdo rrethanė

  Started by Love‎, 19-10-2012
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 2,271
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje shprese jete per nje femije...

  Started by Katia‎, 24-07-2011
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 3,075
  28-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Ja disa sekrete pėr aromė tė mirė tė trupit

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 52
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Shtėpia shumėngjyrėshe

  Started by NeVertiti‎, 18-06-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 342
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 439
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. E qeshura si mekanizėm mbijetese

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 23
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 35
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Art nė filxhanin e kafesė

  Started by NeVertiti‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 35
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 29
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 294
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Shikimi i detit zbut stresin te njeriu

  Started by Danay‎, 20-06-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 270
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 31
  18-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Ēfarė mėson kur bėhesh 40 vjeē.

  Started by Danay‎, 13-06-2017
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 157
  15-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Tė qenurit vegan

  Started by Abis‎, 13-06-2017
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 108
  13-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 221
  12-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 54
  08-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 49 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •