Faqja 24 nga 24 I parėI parė ... 1415161718192021222324
Duke shikuar rezultatet 691 ne 711 nga 711

Teme: SMS i FUNDIT

 1. #1
  Muslim Avatari i loyalx
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  n'sprova paralajmeruese... 'neper Kosovė rreth e rreth'
  Postime
  859
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  17

  Post SMS i FUNDIT

  Po e rihap temen, ketu mund te postoni sms-at e fundit qe keni marre ne celularin tuaj...

  Kenaquni...
  ...

 2. #691
  Alųųne'in The'Dreams
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,118
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  418
  Raifaisen Bank qė mė uronte Gėzuar 8 Marsin.

 3. #692
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  ne inbox me kishin derguar kete  Do ndryshoj...sdo vonoj dy dite por tre
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 4. #693
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,947
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  Ooo ēu kėnaqėm....
  vb-jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Nicktjeter liked this post

 5. #694
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Bashkangjitje 29983

  me lot kam qesh...
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 6. #695
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,913
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2535
  O nish hap tel se ke hup krejt????
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 7. #696
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,947
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  Kur s'kam ca bej, kontrolloj dollapin e motres mos gjej noi gje qe me pelqen aty
  photo-22-03-2017-15-49-15-jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 8. #697
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Bashkangjitje 30002

  Cudi jane shtu shume femrat qe ma vene ne dukje kete...meshkujt ncuq
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 9. #698
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Si s'ngaterrojne njehere andrese te tilla pm te vijne drejt meje ?
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 10. #699
  Alųųne'in The'Dreams
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,118
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  418
  Mė ka zėn celi merimanga, pėrveē mamit skujtohet kush

 11. #700
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Bashkangjitje 30132

  Hajde shefe dhe shkon shefja
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 12. #701
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,947
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  ...........

  photo-11-04-2017-14-31-06-jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 13. #702
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,932
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2849
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  ...........

  photo-11-04-2017-14-31-06-jpg
  Kengetarė jane keto?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 14. #703
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,947
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Kengetarė jane keto?
  Pooo. Mos me thuaj qe se njef Mariolen?
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 15. #704
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,932
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2849
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Pooo. Mos me thuaj qe se njef Mariolen?
  Jo,hera pare qe e lexoj tek sms jot
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 16. #705
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,947
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Jo,hera pare qe e lexoj tek sms jot
  Turp Na degjoje, se kendon bukur
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Abis liked this post

 17. #706
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  14,980
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4233
  Tani llogaria juaj eshte aktive: vllaqko
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 18. #707
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,008
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4786
  kerkeses sime te mos harroj ket at.. e kujdes ket at... me kthehet pergjigjia:

  -ziii padrone...
  hahahahaha

 19. #708
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Nje udhetim qe do bejme kete jave te ndare sipas grupeve qe u ndane me short.
  Kam qeshur me lot sepse kur po ndaheshin qytetet , po mendoja po kesaj dreq Sarande pse spo i vjen rradha....dhe kur e lexoji ajo goca dhe emri qe kapi isha une hahahahahahhaha , nderkohe qe une po i thoja atyre afer...ja ja une do iki ne sarande

  Dhe kjo hic gje , kur me erdhi njera - A*** ti do ikesh ne Sarande apo do te rrish ne Tirane ....jo mi goc me ka ardh neper hunde Tirona

  dhe tani kane filluar kerkesat per te kaluar tek grupi im....., dmth jo per mua jo...por per faktin se sjane te kenaqur me ato qe i kane rene ne grupet perkatese dhe per me teper qytetet


  Bashkangjitje 30150
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 20. #709
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,947
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  Sa t'me dalin nga qejfi kto WhatsApp statuset, do i luj fene
  photo-14-04-2017-18-20-01-jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 21. #710
  Closed Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  278
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  132
  Burreli ACT problem billacceptori...

  Sms puneee...
  Formula e lumturisė sime: njė Po e vetme, njė Jo e vetme, njė vijė e drejtė, njė qėllim… .

 22. #711
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,947
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070
  Kur unė bėj muzikė lajv ne WhatsApp...vitin tjetėr do konkuroj tek Voici
  photo-19-04-2017-20-59-30-jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

Faqja 24 nga 24 I parėI parė ... 1415161718192021222324

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Banesa e fundit e Perandorit tė fundit
  Nga sweetzzinna ne forum Arkitektura dhe Inxhinieria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 17:37

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •