Shfaq Grupet

 1. Moderatoret

  1. chatoshqip

   1. Forumi:
   2. Chit - Chat
  2. dangerous

   1. Forumi:
   2. Dashuri dhe pasion,
   3. Muzika shqiptare dhe e huaj
  3. Vendodhja
   Ne zemren e femrave te bukura..

   Drejtori

   1. Forumi:
   2. Libido,
   3. Media dhe politika
  4. Hartini

   1. Forumi:
   2. Matematikė dhe Gjeometri
  5. jana80

   1. Forumi:
   2. Letėrsia
  6. Legally_Sweet

   1. Forumi:
   2. Albumi Fotografik
  7. Vendodhja
   Milano

   Loyalty

   1. Forumi:
   2. Arkeologji dhe antropologji,
   3. Arti figurativ dhe krijimtaria,
   4. Ditari,
   5. Letėrsia,
   6. Letėrsia botėrore,
   7. Letėrsia shqiptare,
   8. Shkenca Politike,
   9. Shkencat sociale
  8. ZoteriaJuaj

   1. Forumi:
   2. Sport
 1. Administrator

  1. Monique

  2. Vendodhja
   Pertej Horizontit

   NeVertiti

 2. Super Moderatorė

  1. Abis

  2. Aver

  3. Vendodhja
   Shqipėri

   Darius

 3. Themelues i Forumit

  1. Arfenilla

  2. Vendodhja
   Ne Krahet e Shqipes

   BeniT

  3. Vendodhja
   Diten midis njerezish, naten ne univers.

   CoNNecT

  4. Vendodhja
   A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!

   Love

  5. Marla

  6. Soulmind

  7. Vendodhja
   Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

   sweetzzinna

 4. Donatorė

  1. Gerti2

  2. Lauri

 5. VIP

  1. Vendodhja
   ,,In your dreams making you happy'' :)

   *deliza*

  2. AjSi

  3. AnGeLiC

  4. Vendodhja
   Braila Romania

   Angel_Devil

  5. Vendodhja
   A, A

   another_reality

  6. Vendodhja
   Hitler Land

   BoOoMBaStiCk

  7. cent

  8. E3

  9. Endrra

  10. Vendodhja
   вσяα вσяα

   Hard Styler

  11. Vendodhja
   ^.^

   ida angel

  12. Jetmira

  13. Vendodhja
   Kete moment?...Ne trurin tend me siguri ;)

   Katia

  14. Vendodhja
   Sa ktu atje ..

   Kila

  15. Vendodhja
   jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat

   kitrra 123

  16. Vendodhja
   Mi

   L0v3rM4n

  17. Vendodhja
   Ne Administraten e Forumit

   Lela_Dr

  18. Vendodhja
   Deutschland

   LePuRuShI

  19. Vendodhja
   Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)

   LeVoyageur

  20. LoSsT

  21. Vendodhja
   Tirane

   Malsi

  22. Vendodhja
   Invisible...

   MasteR

  23. Vendodhja
   Loading...

   Nostra_22

  24. PiNkY

  25. Vendodhja
   Ne Nje Enderr Te Embel...!!!

   princesha

  26. Vendodhja
   Rrugve

   ReNdEx

  27. ricky_ch

  28. sensuu

  29. Tuana

  30. Vendodhja
   Torino

   Ultraviolet

  31. Yellow Redhead

  32. Vendodhja
   SHQIPERIA ETNIKE

   Ylli-1

 6. ircop

  1. albozz

  2. BRABUS

  3. chatoshqip

  4. d3n

  5. Vendodhja
   London City

   Premium

 7. sop

  1. Vendodhja
   Tirona

   AnGeL_FaCe

  2. Vendodhja
   Italy

   BjOnDi

  3. Vendodhja
   NL

   Destiny

  4. Dying_Poet

  5. Emily_

  6. LeXuRi

  7. Onna

  8. Vendodhja
   Italy

   Sugar