Shqiptar te Bashkuar
android

Shfaq Grupet

 1. Moderatoret

  1. chatoshqip

   1. Forumi:
   2. Chit - Chat
  2. dangerous

   1. Forumi:
   2. Dashuri dhe pasion,
   3. Muzika shqiptare dhe e huaj
  3. Vendodhja
   Ne zemren e femrave te bukura..

   Drejtori

   1. Forumi:
   2. Forume tė tjera,
   3. Libido,
   4. Media dhe politika
  4. Hartini

   1. Forumi:
   2. Matematikė dhe Gjeometri
  5. jana80

   1. Forumi:
   2. Letėrsia
  6. Legally_Sweet

   1. Forumi:
   2. Albumi Fotografik
  7. Vendodhja
   Milano

   Loyalty

   1. Forumi:
   2. Arkeologji dhe antropologji,
   3. Arti figurativ dhe krijimtaria,
   4. Ditari,
   5. Letėrsia,
   6. Letėrsia botėrore,
   7. Letėrsia shqiptare,
   8. Shkenca Politike,
   9. Shkencat sociale
  8. ZoteriaJuaj

   1. Forumi:
   2. Letėrsia,
   3. Letėrsia shqiptare,
   4. Sport
 1. Administrator

  1. Monique

  2. Vendodhja
   Pertej Horizontit

   NeVertiti

 2. Super Moderatorė

  1. Abis

  2. Aver

  3. Vendodhja
   Shqipėri

   Darius

 3. Themelues i Forumit

  1. Arfenilla

  2. Vendodhja
   Ne Krahet e Shqipes

   BeniT

  3. Vendodhja
   Diten midis njerezish, naten ne univers.

   CoNNecT

  4. Vendodhja
   A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!

   Love

  5. Marla

  6. Soulmind

  7. Vendodhja
   Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

   sweetzzinna

 4. Donatorė

  1. Gerti2

  2. Lauri

 5. VIP

  1. Vendodhja
   ,,In your dreams making you happy'' :)

   *deliza*

  2. AjSi

  3. AnGeLiC

  4. Vendodhja
   Braila Romania

   Angel_Devil

  5. Vendodhja
   Hitler Land

   BoOoMBaStiCk

  6. cent

  7. E3

  8. Endrra

  9. Vendodhja
   вσяα вσяα

   Hard Styler

  10. Vendodhja
   ^.^

   ida angel

  11. Jetmira

  12. Vendodhja
   Kete moment?...Ne trurin tend me siguri ;)

   Katia

  13. Vendodhja
   Sa ktu atje ..

   Kila

  14. Vendodhja
   jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat

   kitrra 123

  15. Vendodhja
   Mi

   L0v3rM4n

  16. Vendodhja
   Deutschland

   LePuRuShI

  17. Vendodhja
   Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)

   LeVoyageur

  18. LoSsT

  19. Vendodhja
   Invisible...

   MasteR

  20. Vendodhja
   Ne Nje Enderr Te Embel...!!!

   princesha

  21. Vendodhja
   Rrugve

   ReNdEx

  22. ricky_ch

  23. sensuu

  24. Tuana

  25. Vendodhja
   Torino

   Ultraviolet

  26. Yellow Redhead

 6. ircop

  1. albozz

  2. BRABUS

  3. chatoshqip

  4. d3n

  5. Vendodhja
   London City

   Premium

 7. sop

  1. Vendodhja
   Tirona

   AnGeL_FaCe

  2. Vendodhja
   NL

   Destiny

  3. Emily_

  4. LeXuRi

  5. Onna

  6. Vendodhja
   Italy

   Sugar