Shfaq Grupet

 1. Moderatoret

  1. AL3XI

   1. Forumi:
   2. Chit - Chat
  2. chatoshqip

   1. Forumi:
   2. Chit - Chat
  3. Danay

   1. Forumi:
   2. Aktualiteti,
   3. Aktualiteti botėror,
   4. Dashuri dhe pasion,
   5. Dedikuar Shqipėrisė,
   6. Forume tė tjera,
   7. Kuzhina Shqipėtare,
   8. Letėrsia shqiptare,
   9. Moda dhe estetika,
   10. Prezantoni veten nė forum,
   11. Stil jete,
   12. Tema shoqėrore,
   13. Tė ndryshme
  4. dangerous

   1. Forumi:
   2. Dashuri dhe pasion,
   3. Muzika shqiptare dhe e huaj
  5. Hartini

   1. Forumi:
   2. Matematikė dhe Gjeometri
  6. jana80

   1. Forumi:
   2. Letėrsia
  7. Legally_Sweet

   1. Forumi:
   2. Albumi Fotografik
  8. Vendodhja
   Milano

   Loyalty

   1. Forumi:
   2. Arkeologji dhe antropologji,
   3. Arti figurativ dhe krijimtaria,
   4. Ditari,
   5. Letėrsia,
   6. Letėrsia botėrore,
   7. Letėrsia shqiptare,
   8. Shkenca Politike,
   9. Shkencat sociale
  9. Vendodhja
   Invisible...

   MasteR

   1. Forumi:
   2. Bota e Kompjuterit,
   3. Gjeologji dhe Gjeografi
 1. Administrator

  1. Monique

  2. Vendodhja
   PerTej HoriZontit

   NeVertiti

 2. Super Moderatorė

  1. Abis

  2. Aver

  3. Vendodhja
   Shqipėri

   Darius

 3. Themelues i Forumit

  1. Arfenilla

  2. Vendodhja
   Ne Krahet e Shqipes

   BeniT

  3. Vendodhja
   Diten midis njerezish, naten ne univers.

   CoNNecT

  4. Vendodhja
   A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!

   Love

  5. Marla

  6. Soulmind

  7. Vendodhja
   Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

   sweetzzinna

 4. Donatorė

  1. Gerti2

  2. Lauri

 5. VIP

  1. Vendodhja
   ,,In your dreams making you happy'' :)

   *deliza*

  2. AjSi

  3. Vendodhja
   Perpara kompjuterit

   alfonci

  4. Vendodhja
   New York

   Alko71

  5. Vendodhja
   Braila Romania

   Angel_Devil

  6. Vendodhja
   A, A

   another_reality

  7. Vendodhja
   Aty ku nuk je ti!

   bella

  8. Vendodhja
   Hitler Land

   BoOoMBaStiCk

  9. Vendodhja
   Tiranė

   cent

  10. E3

  11. Endrra

  12. Vendodhja
   Prishtinė-Shqipėri Etnike

   fcbesia

  13. Vendodhja
   вσяα вσяα

   Hard Styler

  14. Vendodhja
   ^.^

   ida angel

  15. Vendodhja
   Shqiperi ETNIKE!

   Jeta

  16. Jetmira

  17. Vendodhja
   Kete moment?...Ne trurin tend me siguri ;)

   Katia

  18. Vendodhja
   Sa ktu atje ..

   Kila

  19. Vendodhja
   jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat

   kitrra 123

  20. Vendodhja
   Mi

   L0v3rM4n

  21. Vendodhja
   Ne Administraten e Forumit

   Lela_Dr

  22. Vendodhja
   Deutschland

   LePuRuShI

  23. Vendodhja
   Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)

   LeVoyageur

  24. LoSsT

  25. Vendodhja
   Tirane

   Malsi

  26. Vendodhja
   Loading...

   Nostra_22

  27. PiNkY

  28. Vendodhja
   Ne Nje Enderr Te Embel...!!!

   princesha

  29. Vendodhja
   Rrugve

   ReNdEx

  30. ricky_ch

  31. sensuu

  32. Tuana

  33. Vendodhja
   Torino

   Ultraviolet

  34. Yellow Redhead

  35. Vendodhja
   SHQIPERIA ETNIKE

   Ylli-1

 6. ircop

  1. AL3XI

  2. chatoshqip

 7. sop

  1. Vendodhja
   Tirona

   AnGeL_FaCe

  2. Attention

  3. CyberMinD

  4. Vendodhja
   NL

   Destiny

  5. emily

  6. Harem

  7. LeXuRi

  8. Vendodhja
   Italy

   Sugar