Faqja 1 nga 37 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 727

Forum: Shkencė dhe Teknologji

Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teknologjia, ndikimi i saj ne jetėn tonė!

  Started by Aver‎, 07-02-2015
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 11,347
  08-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 156
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Misteri / A jemi tė gjithė telepatikė?

  Started by Danay‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 182
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Coca Cola? Super detergjent!

  Started by Odeon‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 50
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. A e dini se ēfarė ėshtė “efekti Flynn”?

  Started by Danay‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 435
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 278
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Shpiket ekrani qė vetriparohet nga thyerjet

  Started by Danay‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 60
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 60
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. NASA krijon pilulėn qė ndalon plakjen

  Started by Danay‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 46
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Treni superluksoz japonez

  Started by NeVertiti‎, 22-03-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 195
  22-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. “Xhaketa e tė ardhmes”

  Started by NeVertiti‎, 16-03-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 44
  16-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 496
  24-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. BMW M3 i kuq si Ferrari

  Started by Arfenilla‎, 01-01-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 105
  01-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 90
  30-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 67
  26-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 85
  26-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 37 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •