Faqja 1 nga 38 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 742

Forum: Shkencė dhe Teknologji

Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teknologjia, ndikimi i saj ne jetėn tonė!

  Started by Aver‎, 07-02-2015
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 13,623
  08-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 48
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 353
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Energji falas pėrpara vitit 2030

  Started by Danay‎, 19-06-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 245
  19-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 339
  19-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 271
  14-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Vendet e punes qe rrezikohen nga robotet

  Started by Danay‎, 07-06-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 164
  07-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 76
  03-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 197
  07-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 320
  01-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 411
  30-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 216
  30-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 510
  30-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 197
  17-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Misteri / A jemi tė gjithė telepatikė?

  Started by Danay‎, 17-04-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 223
  17-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Coca Cola? Super detergjent!

  Started by Odeon‎, 13-04-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 91
  13-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 479
  09-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 312
  09-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 38 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •