Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 24

Forum: Rrefime ndjenjash

Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

 1. Nuk u zihet besė femrave sot

  Started by Abis‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 1,153
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 325
  02-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Xhelozia

  Started by Abis‎, 15-06-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 219
  16-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. E fejuara "police"

  Started by Abis‎, 29-05-2017
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 355
  30-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 460
  25-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 862
  19-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. O Zot mė fal!

  Started by Soulmind‎, 11-08-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 332
  15-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Historia e lezbikes nga Tirana

  Started by AnGeLiC‎, 20-05-2016
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 571
  05-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 276
  29-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 1,409
  08-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 862
  13-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •