Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2

Teme: Pershtypja juaj me e forte?

 1. #1
  Relax Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  570
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139

  Pershtypja juaj me e forte?

  Ne jete na ndodhin shume gjera, por ka disa qe nguliten fort ne mendjen e secilit prej nesh.
  Jam vertet kureshtar te sillni pershtypjen tuaj me te forte deri me sot.

  Po e filloj vete i pari; shume gjera me kane bere pershtypje ne jete, por kane qene kalimtare perderisa nuk i kujtoj te gjitha.
  Nje me ka mbetur ne mendjen time fort dhe ai eshte Ezani, deri para ca vitesh as kisha idene se ēishte, u desh nje udhetim ne turqi qe ta degjoja brenda xhamise blu ate tingull qe me hyri ne tru dhe ende e kesaj dite nuk arrij ta kuptoj se cfare ndjen njeriu ne ate kumbim. Eshte marramendes se deperton thelle ne qenien e njeriut sipas opinionit tim dhe per ēudi se une jam ateist, por ai tingull nuk mund te harrohet lehte.

  Ezani me i bukur ne bot. - YouTube
  Formula e lumturisė sime: njė Po e vetme, njė Jo e vetme, njė vijė e drejtė, njė qėllim… .
  Likes Arfenilla liked this post

 2. #2
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,496
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  Si njeri qe analizoj shume ishte nje periudhe qe fillova te analizoja shume veten.
  Per disa shkaqe te jashtme ishte nje periudhe mjaftueshem e gjate dhe ajo ka qene periudha ku kam prekur abiset e mia
  E vete dola serish ne siperfaqe. Sepse si thuhet : kur nje here prek fundin ka vetem nne rnje rruge (lart)
  Pas mesaj periudhe permbysa cdo teori..filozofi timen per jeten etj. Arita ne nje periudhe koshience per cdo gje qe beja.


  Me pak fjale njeriu kur behet koshient shume humb, ama me shume fito.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •