Duke Lexuar Temat 1 ne 7 nga 7

Forum: Prodhimi dhe infrastruktura

 1. Janar-maj, vidhen 8.1 miliarde leke energji

  Started by E3‎, 09-08-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,799
  09-08-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Rritet eksporti gjerman 7 pėr qind

  Started by E3‎, 08-08-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,870
  08-08-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. C'fare fsheh AMERIKA?

  Started by korado‎, 04-11-2008
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 3,108
  07-07-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 7,098
  11-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,251
  05-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •