Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 50 nga 50

Teme: pershendetje per ju

 1. #1
  Banned
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Postime
  38
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  pershendetje per ju

  mire se ju gjej shpresoj te kalojme mire se bashku
  Likes Jetesa, jana80 liked this post

 2. #31
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,910
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  550
  Kalofsh mir nė forum...

 3. #32
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,035
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1349
  Mirese ke ardh Bukuran ne forum.... : )


  Paske zgjedh nje Nick mjaft te bukur.... Uroj ta gezosh!

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 4. #33
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,177
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  E dijme qe je

  Nqs do prezantim ti ta bej une,por po ta dergoj me pare ne pm ta miratosh.

  Si thua ?
  Kam ter diten qe pres prezantimin tend
  Likes Passion liked this post

 5. #34
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,614
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4255
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Kam ter diten qe pres prezantimin tend
  Ta bej copy paste ,por me mire te rrije ashtu,atje ku eshte

  Vec dicka po them

  Gjithmone gjithmone e kam gjet te qarte,te sakte ,te humorit, me nje formim te mire intelektual kur do ta tregoje ate (me pak shije se une ne muzike ,me gen fisnikerie .

  Daisy!

  S'thash gje per kuroren kesaj radhe


  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Daisy thanked for this post
  Likes Daisy liked this post

 6. #35
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,000
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  406
  Mirė se erdhe, Bukuran!

  Nėse je ai qė thanė mė lart, meqė ti shpjegon fjalė, dua tė tė pyes pak pėr fjalėn prezantim.
  Sipas fjalorit shqip, kjo fjalė nuk ekziston nė shqip. Nė vend tė saj kemi paraqitje... pra paraqitem, ju paraqes dikė etj.
  Nė qoftė se mendon qė kjo fjalė ėshtė shqipe, nga e ka prejardhjen dhe si e zbėrthen ti?

 7. #36
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,177
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ta bej copy paste ,por me mire te rrije ashtu,atje ku eshte

  Vec dicka po them

  Gjithmone gjithmone e kam gjet te qarte,te sakte ,te humorit, me nje formim te mire intelektual kur do ta tregoje ate (me pak shije se une ne muzike ,me gen fisnikerie .

  Daisy!

  S'thash gje per kuroren kesaj radhe  Ka me mire se Kaq? Nuk Ka
  Flm per fjalet e Mira

  Ps. I always wear my invisible crown

 8. #37
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Ka me mire se Kaq? Nuk Ka
  Flm per fjalet e Mira

  Ps. I always wear my invisible crown
  E boll tashi boll ....mbete si gjeli maj plehut
  Bej cik modesten se do te hane me sysh

 9. #38
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,177
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  E boll tashi boll ....mbete si gjeli maj plehut
  Bej cik modesten se do te hane me sysh
  I lutem Bukuranit! Qa dmth Modeste?

 10. #39
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  I lutem Bukuranit! Qa dmth Modeste?
  Ta shpjegon bukurani me gjithe prejardhje...ja vetem mba firomen ti
  Likes Daisy liked this post

 11. #40
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,177
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ta shpjegon bukurani me gjithe prejardhje...ja vetem mba firomen ti
  U got me all confused now

  Ma thuaj ti Qa dmth? Shtoj asaj dhe Firomen?
  Thank u in advance

 12. #41
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ja po te nis nje puthje dhe mbaje deri sa te vij prape

  Puff see u

 13. #42
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,177
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ja po te nis nje puthje dhe mbaje deri sa te vij prape

  Puff see u
  Ej vallah
  Puff puff

 14. #43
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ja tashi jam ktu...ca deshe me dit

 15. #44
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,657
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5066
  Jallaaa e bet si pazari Korces


  Saqe e trembet Gjeneralin, ja su fut me, pret ti hiqni banin. ncnc
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 16. #45
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  32
  Postime
  1,232
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  290
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Mirė se erdhe, Bukuran!

  Nėse je ai qė thanė mė lart, meqė ti shpjegon fjalė, dua tė tė pyes pak pėr fjalėn prezantim.
  Sipas fjalorit shqip, kjo fjalė nuk ekziston nė shqip. Nė vend tė saj kemi paraqitje... pra paraqitem, ju paraqes dikė etj.
  Nė qoftė se mendon qė kjo fjalė ėshtė shqipe, nga e ka prejardhjen dhe si e zbėrthen ti?

  Shprezantim

  SHPREHEM

  ...kur "paraqite" ("perpara shquajte"), nuk i shprehe murit por atij/asaj qe shiqon.

  -Faleminderit per pyetjen!

 17. #46
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  32
  Postime
  1,232
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  290
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  I lutem Bukuranit! Qa dmth Modeste?
  "Me dashte" qejfi ty e zberthen edhe vete...

 18. #47
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  32
  Postime
  1,232
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  290


  ...nuk e ka keq Koco Devollja, por shqiptaret jane shume pas te njohin edhe me shume!

 19. #48
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,177
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Eugeneral Shfaq Poten
  "Me dashte" qejfi ty e zberthen edhe vete...
  Pse je kaq i sigurte?

 20. #49
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Pse je kaq i sigurte?
  O Dais na ngele te kjo teme sikur po pershendet ti mi.
  Dil dil ne gjitheeee ato temaaa me vlereee qe kemi
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 21. #50
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,177
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  O Dais na ngele te kjo teme sikur po pershendet ti mi.
  Dil dil ne gjitheeee ato temaaa me vlereee qe kemi
  Me vine keto notifications dhe nuk ma ben zemra mos te pergjigjem

  Me kete rast te pershendes ty!
  Thanks Nikita thanked for this post

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •