Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 11 nga 11

Teme: Pershendetje

 1. #1

  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  1
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  Cool Pershendetje

  Pershendetje ,njerez virtual po behem edhe une pjese e juaja , shpresojme tia kalojme mire
  Likes jana80 liked this post

 2. #2
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,903
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mireserdhe Vale....kalofsh bukur

 3. #3
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,314
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2901
  Vendos dhe foton e Vales,ne avatar

  Kolofsh kendshem ketu!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 4. #4
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,835
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire se keni ardhur!

 5. #5
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,181
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Erdhe?
  Ok.
  Tani ik!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 6. #6
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,903
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Erdhe?
  Ok.
  Tani ik!
  S'le njeri pa trembur moj hahahahahahha , shkopin sia tregove?

 7. #7
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,181
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  S'le njeri pa trembur moj hahahahahahha , shkopin sia tregove?
  Sikur o qen ky dhe do ia hedh shkopin qe te ma sjelle pas?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 8. #8
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,903
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Sikur o qen ky dhe do ia hedh shkopin qe te ma sjelle pas?


  per kete shkop e kisha...

 9. #9
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,181
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten


  per kete shkop e kisha...
  E kuptova mi, por zbavitem kur i kthej situatat ne avantazh tim.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 10. #10
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  14,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2007
  Mire se na erdhe ... & kalofsh kendshem.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #11
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,064
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  565
  Mirė se keni ardhur

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •