Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 52 nga 52

Teme: Pėrshėndetje

 1. #1

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1

  Pėrshėndetje

  Regjistrohem me kėnaqėsi si eksperiencė e re ne njė forum Shqiposh.Shpresoj ta kalojme mirė muajin gusht.(muajit e tjerė nuk do i kalojmė bashkė &#128540

 2. #31
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,230
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4789
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Te uroj mireseardhjen, tja kalosh sa me mire e ta njofesh Shqiperine edhe nga virtualiteti...
  se gjak shqipatri ka edhe ai ... eshte edhe burr si bo syri terrt per keto tip vogelsiraah...mendoj une

 3. #32
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,802
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139
  Mire se erdhe dhe kalofsh mire mes nesh...
  Nje keshille shoqerore: kujdes nga persona qe kane probleme me vetveten..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 4. #33
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,254
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  86
  mire se erdhe
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 5. #34
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,461
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5506
  Pershendetje Rildi,argetim te kendshem qofte e vetem per kete muaj!

  Ps; Mos u trembni,vec sa lehin...nuk kafshojne!

  Madje po u bere e ndonje kompliment ,ndonje like e rep ,te shohesh si zbuten e do kerkojne vemendjen tuaj me pas!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Rildi.s liked this post

 6. #35

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Faleminderit tė gjithėve
  Sa herė kam hyrė nuk ju kam parė aktiv,me ē'po mereni?
  Likes jana80 liked this post

 7. #36
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,461
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5506
  Isha larguar per nje periudhe kohore ...

  Aktualisht me pushime
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 8. #37

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Un nuk po e mar vesh ku debatohet ketu,dua tema tė nxehta tipit me argumenta, jo erotike

 9. #38
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,461
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5506
  Kerkoni neper forum Rildi ,si ato shoqerore,te ndryshme,fetare etj etj...varet cfare ju intereson ju dhe cila kategori ju terheq me shume!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Rildi.s liked this post

 10. #39
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,640
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547
  Pershendetje Rildi,mirserdhe ne forum.
  Qendrim te kendshem .

 11. #40

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Nė fakt kam 1 javė qė kam hyrė por kisha harruar tė futesha,mirė se tė gjeta��

 12. #41

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Hyra me shumė bujė,debate e sherre por sisha hiē aktiv

  Gjithėsesi unė i mbarova pushimet me shijen e bukur tė jugut.

  Ju si keni qėnė, me ē'po mereni

  (Nėse jam nė temėn e gabuar transferojeni sepse nuk dij ku tė shprehem)

 13. #42
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Te thashe qe sdo ta ndjenim mungesen ✌
  Po ti sheh zi cdo kund mendove se te flisja per te keqen tende.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks Rildi.s thanked for this post

 14. #43

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  7 dit bredhje nė dhėrmi,drimadhė ,jalė borsh ,qeparo e ksamil dhe unė ta ndjeva shumė mungesen��

 15. #44
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  7 dit bredhje nė dhėrmi,drimadhė ,jalė borsh ,qeparo e ksamil dhe unė ta ndjeva shumė mungesen��
  Aaaaa.
  Javen qe shkoi vajta ne Qeparo. Ai fshat i vogel tipik detar dhe aro rrugicat me shkalle.
  Nga aty vajta ne borsh ne kembe.
  Lodhja ia vlejti panoramen.
  Nese do doja te vdisja ne nje vend eshte deti i borshit.

  Keshtuqe per sonte do bejme paqe. Vetem per hir te qeparose e borshit.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes NeVertiti liked this post

 16. #45

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Paqe me ty? Kte ēast nuk mund ta pėrballoj��
  Mė premto qė neser do bėjmė prap sherr.

 17. #46
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  Se mos e ke zėt e ankohesh
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 18. #47

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Rėndėsi ka mos filloj tė qaj po tjerat rregullohen.

 19. #48

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Pse kaq tolerant pas pushimeve unė,miqsorė.Ēfarė mė ka ndodhur

 20. #49
  Moderatorė Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,461
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5506
  Si duket pushimet ju rimbushen energji pozitive,dhe e merrni gjithcka me me sportivitet tani...

  Sa keq qe do na largoheni,tani qe u pershtatet me forumin e filluat te njiheni me anetaret!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Rildi.s liked this post

 21. #50
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,263
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11131
  20170814_135848-jpg
  Ndjenjat te bejne Burre ( cit)

  Gje qe meshkujt akoma se kane kuptuar

  O Ridli desha te sillja kete foto besoj e ke parasysh panoramen por diku sferat e shpirtrave tane jane takuar diku
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 22. #51

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Ka filluar tė mė pėlqejė forumi.Nė fillim jo shumė sepse mė pritėn disa keq ktu��

  Kur tė kem koh do futem patjetėr☺

 23. #52

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  93
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  20170814_135848-jpg
  Ndjenjat te bejne Burre ( cit)

  Gje qe meshkujt akoma se kane kuptuar

  O Ridli desha te sillja kete foto besoj e ke parasysh panoramen por diku sferat e shpirtrave tane jane takuar diku


  Ti grifshė mi largo kto pamje nga kėtu sepse mė bėre melankolik.

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •