Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 40 nga 40

Teme: Pėrshėndetje

 1. #1

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  39
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  Pėrshėndetje

  Regjistrohem me kėnaqėsi si eksperiencė e re ne njė forum Shqiposh.Shpresoj ta kalojme mirė muajin gusht.(muajit e tjerė nuk do i kalojmė bashkė &#128540

 2. #31
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,117
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4787
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Te uroj mireseardhjen, tja kalosh sa me mire e ta njofesh Shqiperine edhe nga virtualiteti...
  se gjak shqipatri ka edhe ai ... eshte edhe burr si bo syri terrt per keto tip vogelsiraah...mendoj une

 3. #32
  Anėtar i Respektuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  1,592
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139
  Mire se erdhe dhe kalofsh mire mes nesh...
  Nje keshille shoqerore: kujdes nga persona qe kane probleme me vetveten..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 4. #33
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,237
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  86
  mire se erdhe
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 5. #34
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,934
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499
  Pershendetje Rildi,argetim te kendshem qofte e vetem per kete muaj!

  Ps; Mos u trembni,vec sa lehin...nuk kafshojne!

  Madje po u bere e ndonje kompliment ,ndonje like e rep ,te shohesh si zbuten e do kerkojne vemendjen tuaj me pas!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Rildi.s liked this post

 6. #35

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  39
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Faleminderit tė gjithėve
  Sa herė kam hyrė nuk ju kam parė aktiv,me ē'po mereni?
  Likes jana80 liked this post

 7. #36
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,934
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499
  Isha larguar per nje periudhe kohore ...

  Aktualisht me pushime
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 8. #37

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  39
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Un nuk po e mar vesh ku debatohet ketu,dua tema tė nxehta tipit me argumenta, jo erotike

 9. #38
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,934
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499
  Kerkoni neper forum Rildi ,si ato shoqerore,te ndryshme,fetare etj etj...varet cfare ju intereson ju dhe cila kategori ju terheq me shume!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Rildi.s liked this post

 10. #39
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,324
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  447
  Pershendetje Rildi,mirserdhe ne forum.
  Qendrim te kendshem .

 11. #40

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  39
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Nė fakt kam 1 javė qė kam hyrė por kisha harruar tė futesha,mirė se tė gjeta��

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •