Thanks Thanks:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 31 nga 31

Teme: Mire se erdha!

 1. #1

  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Postime
  4
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  Mire se erdha!

  Ju pershendes dhe mire se ju gjeta....Prezantimin do e beje me pune ......
  Likes Abis liked this post

 2. #31
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ne ca fushe ?
  Ne asnje fushe! Asnjera nuk te konkuron ty
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾
  Dislikes Nicktjeter disliked this post

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •