Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 28 nga 28

Teme: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

 1. #1
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Mire se ju gjej Shqipe, sot sa erdha qe thoni e keshtu mos u nxitoni per ditelindjen te uroni...
  Shpresoj te kalojme kryekendeshem...
  Gjithe te mirat...
  Thanks Bukurani thanked for this post
  Likes Danay, Arfenilla, Bukurani liked this post

 2. #2
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,734
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Ahaha hyrje spektakolare

  Mire se urdherove Eugeneral!
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 3. #3
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Faleminderit Reaa per bukurpritjen se, besoj se emri yt vjen nga bukureaa apo jo mo...

 4. #4
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,436
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11128

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  .......................
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 5. #5
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Mersi... Falemersi... Falemnersi... Falemindersi... Faleminderit... FJALE ME NDER.
  Edhe Franca flet Shqip, qe thoni...

 6. #6
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,436
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11128

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Eugeneral Shfaq Poten
  Mersi... Falemersi... Falemnersi... Falemindersi... Faleminderit... FJALE ME NDER.
  Edhe Franca flet Shqip, qe thoni...
  Te te kemi me jete te gjate...jemi me fat
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 7. #7
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Eugeneral Shfaq Poten
  Mersi... Falemersi... Falemnersi... Falemindersi... Faleminderit... FJALE ME NDER.
  Edhe Franca flet Shqip, qe thoni...
  Po Greqia si flet???

  ja mire se na erdhe , por ule cik shkelmin se si motorr i prish dukesh
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 8. #8
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Te te kemi me jete te gjate...jemi me fat


  ...edhe une me fat jam, mos e diskuto fare se na hane me sy...

 9. #9
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po Greqia si flet???

  ja mire se na erdhe , por ule cik shkelmin se si motorr i prish dukesh


  Po te gjithe Shqip flasin, puna eshte kush perkedhel me shume e kush me pak...

  Patjeter, se "motorri" gjithmone eshte i "matur"...

  Mire se ju gjeta, mbi te gjitha...

 10. #10
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,734
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Eugeneral Shfaq Poten
  Faleminderit Reaa per bukurpritjen se, besoj se emri yt vjen nga bukureaa apo jo mo...
  Pikes i ke rene.
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 11. #11
  Warrior Princess Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,799
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3982

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Pershendetje..Mire se erdhe ne mesin tone  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 12. #12
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  14,980
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4233

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Mir se erdhe��
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 13. #13
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Faleminderit, mire se ju gjeta edhe ju gjithashtu...

 14. #14
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  10,129
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  general i veteshpallur apo i vertet
  Treat your self like a star!!!
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 15. #15
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  general i veteshpallur apo i vertet
  O gjenerali i ushtrise se vdekur europiane
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 16. #16
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  10,129
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  kete doja te thoja,por se kam lexuar kete liber
  Treat your self like a star!!!
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 17. #17
  Anėtar i Nderuar Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  2,801
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1172

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Po e katerta lale ? Keta qe vine keshtu vrulleshem ikin pastaj me te pesten

  Mire se erdhe me te gjashten
  87654321
  Likes Soulmind liked this post

 18. #18
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,873
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Ti mire se na erdhe po minimumi rri nja nje jave mos tna shkoj mikpritja kot :p
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 19. #19
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  general i veteshpallur apo i vertet
  Po tani ajo fjala "General" sikur vjen nga kuptimi thurres "Gen i rrall" dhe po ta vemendeshqyrtosh gjere e gjate te gjithe jemi gen i rralle mbi kete toke, apo jo mo...
  E para, e dyta eshte se kemi paqe dhe e treta do t'ju duhem per lufte, si thoni...

 20. #20
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  O gjenerali i ushtrise se vdekur europiane
  Po nga i merr keto top sekrete dhe me nxjerr jasht perdorimit celsin e sigurimit moj...

 21. #21
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga C3nI Shfaq Poten
  Po e katerta lale ? Keta qe vine keshtu vrulleshem ikin pastaj me te pesten

  Mire se erdhe me te gjashten
  Per "MIRE-DITA" e nisa, po me te shtaten qe fluturoj une doli "MIR-E-DYTA" dhe keshtu s'ja prisha qejfin humorit...

  Po keshtu nga te kemi se dhe une coku andej jam...

 22. #22
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Ti mire se na erdhe po minimumi rri nja nje jave mos tna shkoj mikpritja kot :p
  Ti je nuse per shtepi se t'i ve kembet ne nje kepuce...

  Faleminderit per mikpritjen, diten e pare e mbusha me duket...
  Likes Soulmind liked this post

 23. #23
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,360
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Mirese keni ardhur!!
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 24. #24
  Anėtar i Nderuar Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  2,801
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1172

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Eugeneral Shfaq Poten

  Po keshtu nga te kemi se dhe une coku andej jam...
  Nga aty ku eshte aeroporti i Kosoves. Po ty nga te kemi ?
  87654321

 25. #25
  Alųųne'in The'Dreams
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,118
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  418

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Pershendetje, kalofsh bukur ne forum
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 26. #26
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mirese keni ardhur!!

  Faleminderit...

 27. #27
  Anėtar i Respektuar Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  1,383
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  289
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Pershendetje, kalofsh bukur ne forum
  Faleminderit...

 28. #28
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,233
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  86
  ju pergezoj per ni pune te mire me respekt mire sjele te mira arit sukses te lumt
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •