Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 28 nga 28

Teme: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

 1. #1
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Mire se ju gjej Shqipe, sot sa erdha qe thoni e keshtu mos u nxitoni per ditelindjen te uroni...
  Shpresoj te kalojme kryekendeshem...
  Gjithe te mirat...
  Likes Reaa, Arfenilla liked this post

 2. #2
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Ahaha hyrje spektakolare

  Mire se urdherove Eugeneral!
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 3. #3
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Faleminderit Reaa per bukurpritjen se, besoj se emri yt vjen nga bukureaa apo jo mo...

 4. #4
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  17,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11150

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  .......................
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 5. #5
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Mersi... Falemersi... Falemnersi... Falemindersi... Faleminderit... FJALE ME NDER.
  Edhe Franca flet Shqip, qe thoni...

 6. #6
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  17,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11150

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Eugeneral Shfaq Poten
  Mersi... Falemersi... Falemnersi... Falemindersi... Faleminderit... FJALE ME NDER.
  Edhe Franca flet Shqip, qe thoni...
  Te te kemi me jete te gjate...jemi me fat
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 7. #7
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,592
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Eugeneral Shfaq Poten
  Mersi... Falemersi... Falemnersi... Falemindersi... Faleminderit... FJALE ME NDER.
  Edhe Franca flet Shqip, qe thoni...
  Po Greqia si flet???

  ja mire se na erdhe , por ule cik shkelmin se si motorr i prish dukesh
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 8. #8
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Te te kemi me jete te gjate...jemi me fat


  ...edhe une me fat jam, mos e diskuto fare se na hane me sy...

 9. #9
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po Greqia si flet???

  ja mire se na erdhe , por ule cik shkelmin se si motorr i prish dukesh


  Po te gjithe Shqip flasin, puna eshte kush perkedhel me shume e kush me pak...

  Patjeter, se "motorri" gjithmone eshte i "matur"...

  Mire se ju gjeta, mbi te gjitha...

 10. #10
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Eugeneral Shfaq Poten
  Faleminderit Reaa per bukurpritjen se, besoj se emri yt vjen nga bukureaa apo jo mo...
  Pikes i ke rene.
  Likes Eugeneral liked this post

 11. #11
  Warrior Princess Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,764
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4007

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Pershendetje..Mire se erdhe ne mesin tone  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 12. #12
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  14,480
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4127

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Mir se erdhe��
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 13. #13
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Faleminderit, mire se ju gjeta edhe ju gjithashtu...

 14. #14
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  9,751
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2845

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  general i veteshpallur apo i vertet
  Treat your self like a star!!!

 15. #15
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,592
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  general i veteshpallur apo i vertet
  O gjenerali i ushtrise se vdekur europiane
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 16. #16
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  9,751
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2845

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  kete doja te thoja,por se kam lexuar kete liber
  Treat your self like a star!!!

 17. #17
  Anėtar i Nderuar Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  2,642
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1163

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Po e katerta lale ? Keta qe vine keshtu vrulleshem ikin pastaj me te pesten

  Mire se erdhe me te gjashten
  87654321
  Likes Soulmind liked this post

 18. #18
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,270
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9117

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Ti mire se na erdhe po minimumi rri nja nje jave mos tna shkoj mikpritja kot :p
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 19. #19
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  general i veteshpallur apo i vertet
  Po tani ajo fjala "General" sikur vjen nga kuptimi thurres "Gen i rrall" dhe po ta vemendeshqyrtosh gjere e gjate te gjithe jemi gen i rralle mbi kete toke, apo jo mo...
  E para, e dyta eshte se kemi paqe dhe e treta do t'ju duhem per lufte, si thoni...

 20. #20
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  O gjenerali i ushtrise se vdekur europiane
  Po nga i merr keto top sekrete dhe me nxjerr jasht perdorimit celsin e sigurimit moj...

 21. #21
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga C3nI Shfaq Poten
  Po e katerta lale ? Keta qe vine keshtu vrulleshem ikin pastaj me te pesten

  Mire se erdhe me te gjashten
  Per "MIRE-DITA" e nisa, po me te shtaten qe fluturoj une doli "MIR-E-DYTA" dhe keshtu s'ja prisha qejfin humorit...

  Po keshtu nga te kemi se dhe une coku andej jam...

 22. #22
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Ti mire se na erdhe po minimumi rri nja nje jave mos tna shkoj mikpritja kot :p
  Ti je nuse per shtepi se t'i ve kembet ne nje kepuce...

  Faleminderit per mikpritjen, diten e pare e mbusha me duket...
  Likes Soulmind liked this post

 23. #23
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  25,548
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Mirese keni ardhur!!
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 24. #24
  Anėtar i Nderuar Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  2,642
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1163

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Citim Origjinale Postuar nga Eugeneral Shfaq Poten

  Po keshtu nga te kemi se dhe une coku andej jam...
  Nga aty ku eshte aeroporti i Kosoves. Po ty nga te kemi ?
  87654321

 25. #25
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  7,554
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  332

  Titulli: Mir e para, mir e dyta, per te treten nuk te pyta...

  Pershendetje, kalofsh bukur ne forum
  Thanks Eugeneral thanked for this post
  Likes Eugeneral liked this post

 26. #26
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mirese keni ardhur!!

  Faleminderit...

 27. #27
  Anėtar Aktiv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  31
  Postime
  666
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  235
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Pershendetje, kalofsh bukur ne forum
  Faleminderit...

 28. #28
  Banned Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  2,670
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  ju pergezoj per ni pune te mire me respekt mire sjele te mira arit sukses te lumt

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •