Dislikes Dislikes:  0
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 67 nga 67

Teme: Ca ke bo mir ca ke bo.....

 1. #1
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,615
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326

  hihi Ca ke bo mir ca ke bo.....

  Hajde mireseerdha dhe mirese ju gjeta.

  Une jam nje ushtar i armates se madhe te drejtoreve ne shqiperi qe sapo u zhgenjyen nga zgjedhja e Metes president...

  Na le pa pune o derman me postin e rri... ctu themi shokeve..

  Pyetje direkte presim ne inbox...

  Qellimi, dua nje nuse per shtepi jo te virgjer.

 2. #61
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,615
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Ec se sot nderrova mendje... hajde te te masazhoj por me kusht ta zgjedh vete se nga ta filloj masazhin.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #62
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  HahahHa:p
  Filloje nga kemba se me dhemb akoma plz!

  JUST ME..!

 4. #63
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,615
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Nga kofsha e lart apo nga gjuri e lart...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #64
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Fillo nga kyci e poshte iher se aty kam dhimbje
  Per pjesen tjeter negociojme

  JUST ME..!

 6. #65
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,615
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Ca robi prioritet ka negocimin jo dhimbjen...

 7. #66
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Po mua sherua kemba moo po hee!!
  U qetesuaa)

  JUST ME..!

 8. #67
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,615
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Po mua sherua kemba moo po hee!!
  U qetesuaa)
  Ja vlejti mendimi per masazh

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •