Duke Lexuar Temat 1 ne 6 nga 6

Forum: Presidenca

  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 4,346
  03-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Si e therret PRESIDENTI Kuvendin ?

  Started by Loyalty‎, 24-10-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,125
  24-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Pergjegjesite e PRESIDENTIT!

  Started by Loyalty‎, 24-10-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,067
  24-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Sa zgjat mandati i PRESIDENTIT?

  Started by Loyalty‎, 23-10-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,060
  23-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Si zgjidhet PRESIDENTI?

  Started by Loyalty‎, 23-10-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,840
  23-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Presidenti i Republikes

  Started by Loyalty‎, 23-10-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,811
  23-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •