Faqja 1 nga 77 123456789101151 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 1537

Forum: Portali i forumit

ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vetevrasja ne rend te dites ... ?!

  Started by CoNNecT‎, 24-07-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 64
  • Shikime: 9,409
  19-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ngrohja globale!

  Started by sweetzzinna‎, 28-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 53
  • Shikime: 14,656
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ku do e kaloni vitin e Ri?

  Started by legjenda‎, 30-12-2015
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 1,258
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Tabute .... ??!

  Started by CoNNecT‎, 07-08-2008
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 4,463
  01-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Revolucioni ...

  Started by CoNNecT‎, 18-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 5,919
  28-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 17
  12 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 921
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 57
  • Shikime: 401
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 1,020
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 567
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,047
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 19
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 69
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Sakrifica pėr arsimin

  Started by NeVertiti‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 33
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 135
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 366
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 30
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 25
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 24
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Pse shqiptarėt vrasin shoqi-shoqin

  Started by Danay‎, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 37
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 312
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 307
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  •  
  •  
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 365
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 77 123456789101151 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •