Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 30

Teme: Smajlaj dridh Serbinė, bėn shqiponjėn midis Beogradit

 1. #1
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,261
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Smajlaj dridh Serbinė, bėn shqiponjėn midis Beogradit

  Izmir Smajlaj ėshtė Kampioni i ri i Evropės nė hedhje sė gjati nė salla tė mbyllura

  Atleti shqiptar, pas medaljes sė Ballkanikut qė siguroi nė Beograd, arriti tė merrte njė sukses edhe mė tė madh nė kryeqytetit e Serbisė, duke fituar medaljen e artė dhe treguar se ka njė tė ardhme tė shkėlqyer pėr sportin shqiptar.

  Smajlaj realizoi njė hedhje tė parė 7,81 metra, poshtė pritshmėrisė dhe aftėsive tė tij. Atleti shqiptar tregoi potencialin e tij me hedhjen e dytė, ku realizoi gjatėsinė 8,02 metra, njė rekord i ri kombėtar, duke thyer atė qė kishte vendosur vetėm pak ditė mė parė.

  Kjo hedhje i mundėsoi atij qė tė zinte menjėherė vendin e dytė nė klasifikimin e pėrgjithshėm, nė ndjekje tė suedezit Torneus qė kishte realizuar 8,08 qė nė provėn e parė.

  Prova e tretė ishte njė faull, ndėrsa nė tė katėrtėn nuk realizoi njė hedhje tė plotė, duke rrėshqitur nė vendin e tretė nė klasifikimin e pėrgjithshėm, i kaluar edhe nga ukrainasi Nikiforov, shkruan Panorama.

  Smajlaj kreu faull edhe nė hedhjen e pestė, por rezistoi nė vendin e tretė nė klasifikim qė i siguronte medaljen. Nė hedhjen e fundit, pasi kishte sigurinė e tė paktėn vendit tė tretė, Smajlaj dhuroi hedhjen perfektė, 8,8 metra, pėr tė realizuar rekordin e ri kombėtar dhe pėr tė marrė kreun e renditjes, kur mbetej vetėm suedezi Torneus nė garė.

  Ky i fundit nuk ia doli tė realizonte njė hedhje mė tė mirė dhe medalja e artė i shkoi pikėrisht atletit shqiptar qė u shpall Kampion i Evropės.

  Bėje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  http://www.gazetaexpress.com
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!
  Likes AnGeLiC liked this post

 2. #2
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,138
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270
  Ku din shqiptari te friksohet se...te lumt
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Thanks legjenda thanked for this post

 3. #3
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  Mr japin te vjella tituj bombastik ,drodhi,tundi,shkuli etj.
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks legjenda thanked for this post

 4. #4
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Ku din shqiptari te friksohet se...te lumt
  Me siguri i Kosoves dhe ky...!
  Heren e fundit u redaktua nga AnGeLiC; 04-03-2017 ne 23:22.
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Thanks legjenda thanked for this post

 5. #5
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,261
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87
  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten
  Me patjeter i Kosoves dhe ky...!
  mos dalim i shqiperise i kosoves apo maqedonise jem nje kombi
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 6. #6
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,138
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270
  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten
  Me patjeter i Kosoves dhe ky...!
  Edhe me mir
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 7. #7
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Ashtu vlla ashtu po kujt ja thu..mua?!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Thanks legjenda thanked for this post

 8. #8
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  .......23 vjeqar nga Shkodra


  i Shqiperisė doli pra

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Thanks legjenda thanked for this post

 9. #9
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,261
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87
  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten
  Ashtu vlla ashtu po kujt ja thu..mua?!
  faleminderit shum moter per mirekuptim
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 10. #10
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,138
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270
  Nuk eshte nga kosova!!!iiii me zhgenjeu.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 11. #11
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Edhe me mir
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  .......23 vjeqar nga Shkodra


  i Shqiperisė doli pra
  Opo s'ka mundesi

  Arfe mos qaj ti mos qaj
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 12. #12
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  haha ska mundesi, lexo ne eurosport.com

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 13. #13
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,138
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270
  Po me qetsoi emrin ama hahah..!
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 14. #14
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,261
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Po me qetsoi emrin ama hahah..!
  pi pak uje qetesohu
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!
  Likes AnGeLiC liked this post

 15. #15
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,138
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  pi pak uje qetesohu
  Edhe thon pastaj nuk ban me rrah burrin!!!po njo till ,larg qoft..duhet me mbyt bre
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Thanks legjenda thanked for this post

 16. #16
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,261
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Edhe thon pastaj nuk ban me rrah burrin!!!po njo till ,larg qoft..duhet me mbyt bre
  une kam shum respekt ndaj teje kurse ty me uren shum ngase jam nga tetova e maqedonise
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!
  Thanks Arfenilla thanked for this post
  Likes Arfenilla liked this post

 17. #17
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  pi pak uje qetesohu


  Thote nje shprehje ketej "nga i vogli e i marri do degjosh te verteten" eh more Legjende
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 18. #18
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,797
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  mua po me qeshet me shum kur po thoni shpesh: vella, e moter....... hahah Shqiperia e bashkume

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 19. #19
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  mua po me qeshet me shum kur po thoni shpesh: vella, e moter....... hahah Shqiperia e bashkume
  E une eksitim total pesoj.
  Mendokemi njesoj
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Jetesa thanked for this post

 20. #20
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,261
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  mua po me qeshet me shum kur po thoni shpesh: vella, e moter....... hahah Shqiperia e bashkume
  po me emer te zoti une legjenda me disa njezer punojm per bashkim
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!
  Thanks Jetesa thanked for this post

 21. #21
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,808
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Spurdhjak!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 22. #22
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,214
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905
  Urime...hedhja se gjati ka qene sporti im i preferuar

 23. #23
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,333
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

  Atleti shqiptar shpallet kampion Europe, bėn shqiponjėn nė Beograd

  Ēmenden Serbėt; atleti shqiptar shpallet kampion Europe, bėn shqiponjėn nė Beograd .  Atleti shqiptar Izmir Smajli ka triumfuar nė Beograd duke u shpallur kampion Europe. Ai u rendit i pari nė disiplinėn kėrcim sė gjati.

  Smajli me distancwn e arritur, 8.08 metra, theu edhe rekordin kombėtar. Smajlaj nė hedhjen e parė kėrceu 7,81 metra, megjithatė e rregulloi gjithēka me hedhjen e dytė, ku realizoi gjatėsinė 8,08 metra, njė rekord i ri kombėtar, duke thyer atė qė kishte vendosur vetėm pak ditė mė parė.

  Kampionati Europian i sallave tė mbyllura ėshtė duke u zhvilluar nė Beograd. Ndėrkohė, atletja Luiza Gega u rendit nė vendin e pestė nė garėn e 1500 metrave.

  b;.thealbanian.co.uk
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 05-03-2017 ne 11:05.
  Likes AnGeLiC liked this post

 24. #24
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Jo po qe ta dine Kosovaret qe ka Shqiptare po ka e Shqiptare

  Ps: Nevi bashkoji temat me ate te Legjendes qe e hapi dje!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 25. #25
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  Sa mllef me ka kriju kjo stafeta
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 26. #26
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,854
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Shko gjej gjetke te lozesh ti se si ha une kunjat e tua..!

  Te pengon "stafeta" ?

  Pertypu mire atehere se mos te ngec!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 27. #27
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  :p
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 28. #28
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,022
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8082
  Te lumt o kampion
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 29. #29
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,603
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4254
  E dridhi ai,e ua ngjeshi.
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 30. #30
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,903
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Rrofte ky kampjonat te njiheshim me nje stortist si ky. S'kemi lene emer "kengetari me enca e noizi" pa njojtur e ata qe duhet vertet te nxirren neper TV-ra s'figurojne gjekundi.

  Urime dhe Bravo Cunit! Epo, me qene shkodran te tana i ban
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •