Faqja 10 nga 12 I parėI parė 123456789101112 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 271 ne 300 nga 340

Teme: KiSs..

 1. #1
  βeℓℓe ā๓e Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,607
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5029

  KiSs..

  Nė kėtė temė mund tė dhuroni puthje pa fund me njėri-tjetrin.. sigurisht pa u mbytur ..

  Puthje sa mė tė ėmbla nė vazhdim..

  .. Ju puth tė gjithėve ..
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ
  Likes WxP liked this post

 2. #271
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  14,980
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4233
  Soul.........
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 3. #272
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,942
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8080
  Meq jemi ne diten e dashurise po shperndaj nje grumbull kisse per ju grarien forumore kiskis

  Merrni, mos hezitoni

  Dashuria eshte liri, eshte paqe Paqja qofte mbi ju
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #273
  L.E.V.I.N.A Avatari i Levina
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Vendodhja
  Tirane /Albania
  Postime
  723
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1174
  ...dhe me shpirtin tėnd

  Kitrren
  Before I have arrived,I can see my self coming,..
  Likes kitrra 123 liked this post

 5. #274
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Citim Origjinale Postuar nga Levina Shfaq Poten
  ...dhe me shpirtin tėnd

  Kitrren
  A ben ta puff e une Kitrren
  Likes kitrra 123 liked this post

 6. #275
  L.E.V.I.N.A Avatari i Levina
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Vendodhja
  Tirane /Albania
  Postime
  723
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1174
  Nuk bėn,

  Kitrra do puthje vetem nga gocat e forumit, nuk e pe si e kishte shkruar: (kiss pėr grarinė e forumit) :p
  Before I have arrived,I can see my self coming,..

 7. #276
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Shen Faustin qe vjen neser....deri ath buzet e mia sdo puthin askend
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 8. #277
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,789
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Une do i jap nje puthje Passion!!!:*:*:*

  JUST ME..!
  Likes Passion liked this post

 9. #278
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Shen Faustin qe vjen neser....deri ath buzet e mia sdo puthin askend
  Shen Faustini ketu
  Si thua tani ?

 10. #279
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Une do i jap nje puthje Passion!!!:*:*:*
  Ku ?
  Ku?
  Te marr masat
  Haha
  Arlea
  Passion ty

 11. #280
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Citim Origjinale Postuar nga Levina Shfaq Poten
  Nuk bėn,

  Kitrra do puthje vetem nga gocat e forumit, nuk e pe si e kishte shkruar: (kiss pėr grarinė e forumit) :p
  As me te rreshkitme s'ben ?

 12. #281
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,789
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ku ?
  Ku?
  Te marr masat
  Haha
  Arlea
  Passion ty
  hAHAHA
  Faqore PASION :p

  JUST ME..!
  Likes Passion liked this post

 13. #282
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Shen Faustini ketu
  Si thua tani ?
  Ncuq ma prish mendjen o jo.....rri me ler, rreshtin Tirane - Durres e ke bo...akoma do? i pangopur
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.

 14. #283
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ncuq ma prish mendjen o jo.....rri me ler, rreshtin Tirane - Durres e ke bo...akoma do? i pangopur
  E di une,se do iki nga kjo bot i pa kuptuar
  Likes Monique liked this post

 15. #284
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,864
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9105
  Arfen & Didin. S'mbahet mend pa foluuur!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Arfenilla liked this post

 16. #285
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  14,980
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4233
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Arfen & Didin. S'mbahet mend pa foluuur!
  Jo didit ...se ajo eshte e keqe nuk e meriton...

  Tuana
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 17. #286
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,938
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2849
  Nje perqafim per Nick
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs
  Thanks Nicktjeter thanked for this post
  Likes Nicktjeter liked this post

 18. #287
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Nje perqafim per Nick
  Postimi juaj do fshihet,se eshte jasht teme

  O Nick
  te kiss Passion haptazi
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Nicktjeter thanked for this post
  Likes Nicktjeter liked this post

 19. #288
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,430
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11128
  O Passion a ta kthej puthjen po aq fuqishem?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 20. #289
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  O Passion a ta kthej puthjen po aq fuqishem?
  Dehese dehese e du.
  Shtylla mbajtese e shpirtit ne keto kohe do jet.
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Nicktjeter thanked for this post
  Likes Nicktjeter liked this post

 21. #290
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,789
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Kush do puthjeee???��������

  JUST ME..!

 22. #291
  Alųųne'in The'Dreams
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,118
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  418
  Nje puthje per Delirium qe me kujton gjithmon

 23. #292
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,430
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11128
  E kam nje puthje per Passionin.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 24. #293
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,942
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8080
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Kush do puthjeee???��������
  Ka nje jave e se mori kush?? E kush s'do puthje e perbifte dheu i zi jarebi

  Po te pres akoma, po te pres akoma, akoma, akoma ......
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 25. #294
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  E kam nje puthje per Passionin.
  Ma shume shume shume e une ty.
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Nicktjeter thanked for this post

 26. #295
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,789
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Ka nje jave e se mori kush?? E kush s'do puthje e perbifte dheu i zi jarebi

  Po te pres akoma, po te pres akoma, akoma, akoma ......

  JUST ME..!

 27. #296
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,942
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8080
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Likes Arlea liked this post

 28. #297
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,429
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1267

  Shummm perqafime per ty Jetmira... I miss you sister!  ef106ad784df911a3b2a98275b298f8f-jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..… 29. #298
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4224
  O Nicko
  ErLLa une
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Thanks Nicktjeter thanked for this post
  Likes Nicktjeter liked this post

 30. #299
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,789
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Nje puthje per X person

  JUST ME..!

 31. #300
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,430
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11128
  Seshte shume...por seshte as pak.
  Nje puthje per Artinin ( popo ate Artin e serte e te ashper,)
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks Artini thanked for this post
  Likes Artini liked this post

Faqja 10 nga 12 I parėI parė 123456789101112 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •