Dislikes Dislikes:  0
Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920
Duke shikuar rezultatet 571 ne 600 nga 600

Teme: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

 1. #1
  Anėtar i Nderuar Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  31
  Postime
  3,721
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  202

  Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:
  Thanks Jetmira thanked for this post
  Likes Aaaaa liked this post

 2. #571
  Avatari i Desert^Haze
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  96
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  92
  Goood Morning! piplla
  Likes Jetmira liked this post

 3. #572
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,036
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4925
  n.mire fv....
  Bisogna avere in sé il caos per partorire una stella che danzi.
  Likes NeVertiti liked this post

 4. #573
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Miremengjesi!!! )


 5. #574
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,579
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  mirembetshi..............


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Jetmira liked this post

 6. #575
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,579
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  ju uroj dite te bukur vazhdim... meqė eshte dita e fundit e vitit 2017....
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Jetmira liked this post

 7. #576
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,610
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635
  Mirmgjes
  Ju uroj nje fillim viti te mbar per te gjith.
  Kalofshi sa me mir e patēi festa ēdo dit te jetes tuaj.
  Likes Jetesa liked this post

 8. #577
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,579
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350
  neser 2 janari... naten e mir...


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Aragon liked this post

 9. #578
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,579
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  mesdite/ pasdite te kendshme.......
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Thanks Jetmira thanked for this post

 10. #579
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,579
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Thanks Jetmira thanked for this post

 11. #580
  Anėtar i Nderuar
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,469
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2865
  Pershendetje te rinje, te reja, pleq e plaka te forumit.

  Uroj te jeni rit naicik t gjithe

  Mkishte marr malli.
  [B][SIZE=1][COLOR="#0000FF"]" Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."[/COLOR][/SIZE][/B]
  Thanks Jetmira thanked for this post
  Likes Passion, Jetesa liked this post

 12. #581
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,831
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Dying_Poet Shfaq Poten
  Pershendetje te rinje, te reja, pleq e plaka te forumit.

  Uroj te jeni rit naicik t gjithe

  Mkishte marr malli.
  Edhe cik po te behej llagapi i tejdukshem
  Dy postime te erdhi ftyra ne vend


  Noten e nga une

 13. #582
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,299
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Gjume te qete per te pagjumet.

  Naten e mire nga une.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 14. #583
  ђєค๔ђยภtєг Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,748
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1198
  Naten e mire
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton
  Thanks Jetmira thanked for this post

 15. #584
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,299
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Gjumin e embel antare.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Thanks jana80 thanked for this post

 16. #585
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,611
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Ika tani dhe degjohena kur te degjohena....

 17. #586
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  E si shume net te tjera,edhe kjo nate i flijoji disa ore per ne,agimi do e perqafoji me dashuri perseri,duke ja marre komplet erresiren e saj.
  Naten e mire, all njerez te mire te perendise!

  Likes Drejtori liked this post

 18. #587
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,611
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  naten miq....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 19. #588
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3
  Naten e mire te gjitheve!
  Thanks Jetmira thanked for this post

 20. #589
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3
  Edhe gjume te embel.

 21. #590
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3
  Spaksam gjume sot fare..

 22. #591
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,116
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5111
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  Spaksam gjume sot fare..
  Monolog me veten?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 23. #592
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Monolog me veten?
  Pleqeria i ka te vetat.
  Likes Didi liked this post

 24. #593
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,831
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  Pleqeria i ka te vetat.
  Shnet e jete....se te tjerat vijne vete

 25. #594
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,116
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5111
  Mon dhe monologjet vin vet me duke
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 26. #595
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,831
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Per ate e kisha e une dido
  Likes Didi liked this post

 27. #596
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  128
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Mon dhe monologjet vin vet me duke
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Per ate e kisha e une dido
  Po normale...me moshe vijne ndryshime dhe ne sjellje e karakter.
  Likes Didi liked this post

 28. #597
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,579
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Thanks Jetmira thanked for this post

 29. #598
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  9,610
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  635
  Mirmgjes

 30. #599
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Mjesi dhe dite te mbare ne vazhdim!!


 31. #600
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,036
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4925
  n.mire te gjitheve.
  Bisogna avere in sé il caos per partorire una stella che danzi.

Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •